Supraśl - poszukiwanie inspiracji

Z czego i do czego ... narazie nazwa robocza
ODPOWIEDZ
hi tower
Posty: 364
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Tomasz
nazwisko: Kuczynski
Lokalizacja: 3miasto

Supraśl - poszukiwanie inspiracji

Post autor: hi tower »

Hej,

W ramach przygotować do konfrontacji, poszukiwałem natchnienia w temacie jednej z much konkursowych czyli "Articulated Nymph". Znalazłem coś takiego: http://hatchesmagazine.com/blogs/Hatche ... y-dronlee/" onclick="window.open(this.href);return false;
Bardzo mi się ta imitacja wizualnie podoba, ale mam kilka wątpliwości związanych z zasadami oceny much na zawodach:
Kryteria oceny much:
- użytkowość przynęty,
- proporcje poszczególnych elementów muchy,
- pomysłowość i trudność wykonania,
- dobór materiałów.
No i właśnie użytkowość przynęty i w konsekwencji dobór materiałów chyba wykluczają w imitacji nimfy wykorzystanie pianki? Choć to materiał wdzięczny, dający duże możliwości i co najważniejsze dla mnie doprze znany. A może pójść w coś z pozoru banalnego jak PT lub Copper John w wersji przegubowej? Im bliżej imprezy tym mam większe wątpliwości co do wybory wzorow na konkurs... :niewiem:
tijo
Posty: 2695
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:15
imię: Tomasz
nazwisko: Zawiliński
Lokalizacja: Wieluń

Re: Supraśl - poszukiwanie inspiracji

Post autor: tijo »

Marudzisz, Duży ;-)

każdą nimfę da się wykonać jako "articulated", styknie tylko wena i stopień zaowalowania użytych materiałów. O użytkowość bym sie nie martwił. Każda ruszająca dupa nimfa będzie bardziej skuteczna od nieruchomej.
Nie podchodż tak do tego zagadnienia (vide ososiówka) bo to tylko zabawa, chyba że bardzo się nastawiasz na pudło.
Biblioteki ze wzgledow finansowych niedlugo beda wymieniane jednym tchem z mamutami.


„To straszna ignorancja dziennikarzy, ponieważ PKB nie spadło, ale ma niższe tempo wzrostu”.
Tomek Mazurczak
Posty: 774
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Tomasz
nazwisko: Mazurczak
Lokalizacja: Warszawa

Re: Supraśl - poszukiwanie inspiracji

Post autor: Tomek Mazurczak »

"chyba że bardzo się nastawiasz na pudło." Tego mu z całego serca życzę .... i pierwszego miejsca .... hi tower na najwyższym pudle ... ciekawe jak sobie chłopaki z Supraśla poradzą :D
tijo
Posty: 2695
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:15
imię: Tomasz
nazwisko: Zawiliński
Lokalizacja: Wieluń

Re: Supraśl - poszukiwanie inspiracji

Post autor: tijo »

najwyżej zegnie trochę głowę i się pod sufitem pomieści ;-)
Biblioteki ze wzgledow finansowych niedlugo beda wymieniane jednym tchem z mamutami.


„To straszna ignorancja dziennikarzy, ponieważ PKB nie spadło, ale ma niższe tempo wzrostu”.
Rafal15_10-11
Posty: 784
Rejestracja: niedziela, 20 lut 2011, 15:09
imię: Rafał
nazwisko: Kamiński

Re: Supraśl - poszukiwanie inspiracji

Post autor: Rafal15_10-11 »

zasady są dość proste , trzeba znać komisję
oczywiście jest ona nieprzekupna co nie znaczy że zawsze :beer:
tijo
Posty: 2695
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:15
imię: Tomasz
nazwisko: Zawiliński
Lokalizacja: Wieluń

Re: Supraśl - poszukiwanie inspiracji

Post autor: tijo »

aha, czyli jak wszędzie.
Biblioteki ze wzgledow finansowych niedlugo beda wymieniane jednym tchem z mamutami.


„To straszna ignorancja dziennikarzy, ponieważ PKB nie spadło, ale ma niższe tempo wzrostu”.
Tomek Mazurczak
Posty: 774
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Tomasz
nazwisko: Mazurczak
Lokalizacja: Warszawa

Re: Supraśl - poszukiwanie inspiracji

Post autor: Tomek Mazurczak »

Tijok jak mi postawisz dobre ciemne piwo to masz pierwsze miejsce i dożywotni tytuł mistrza świata tylko proszę .... przyjedź ;-)
:vinko: :cheers: :beer:
ODPOWIEDZ