Wkładka do pudełek muchowych

Z każdej półki cenowej, recenzje, pytania, porady...
ODPOWIEDZ
aquariuss
Posty: 25
Rejestracja: czwartek, 22 sty 2015, 14:00
imię: Marcin
nazwisko: Kołodziej
Lokalizacja: Śląsk

Wkładka do pudełek muchowych

Post autor: aquariuss »

Witam
Szukam wkładki takiej z ząbkami piankowej jak w pudełkach.Nie szukam zamienników ,samoróbek z podkładek pod myszki,itd.
Widział to ktoś?Szukałem wszędzie... eBay.Nie znalazłem
wiwaldi_1970
Posty: 153
Rejestracja: poniedziałek, 25 lis 2013, 17:39
imię: Waldek
nazwisko: Wirkus

Re: Wkładka do pudełek muchowych

Post autor: wiwaldi_1970 »

To zamiennikiem może być mata do wanien prysznicowych. Jest moim zdaniem zdecydowanie idealnym zamiennikiem. Wyklejam nią pudełka i są w pełni funkcjonalne. Cena za m bieżący około 15 zł.
WujTom
Posty: 3225
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Tomasz
nazwisko: Bogdanowicz
Lokalizacja: 3-City
Kontakt:

Re: Wkładka do pudełek muchowych

Post autor: WujTom »

Waldek, to cenna informacja, ale Marcin wyraźnie napisał, ze nie interesują go zamienniki.
Z każdym dniem rośnie liczba ludzi, którzy mogą pocałować mnie w dupę.....
----------------------------------------------
(...) We suggest using a skagit head of around 720grains with this rod, but please be aware in accordance to the new EU FlyFishing safety directive, we heavily recommend the use of steel-capped wading boots, protective goggles, and a safety helmet when using skagit heads of this weight!
venom
Posty: 3480
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Marian
nazwisko: Stępniewski
Lokalizacja: Rypin

Re: Wkładka do pudełek muchowych

Post autor: venom »

Były kiedyś na aliekspresie zdaje się... Arkusz a4 nacięty tak że można było sobie wydłubać środki i wykleić pudełka obydwoma rodzajami, zarówno z okienkami jak i tymi paskami z okienek wydłubanymi.
Nie mogę w tej chwili znaleźć niestety...


Edit:

http://www.sportfish.co.uk/simms-foam-f ... serts.html" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.intheriffle.com/store/Mill- ... fills.html" onclick="window.open(this.href);return false;

to tak na szybko...
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...

(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ
ODPOWIEDZ