jenot o naturalnym umaszczeniu

Z czego i do czego ... narazie nazwa robocza
ODPOWIEDZ
RNL
Posty: 104
Rejestracja: niedziela, 4 mar 2012, 00:18
imię: Aleksander
nazwisko: Waśniowski

jenot o naturalnym umaszczeniu

Post autor: RNL »

Dzisiaj, dzięki wrodzonemu, zwierzęcymu magnetyzmowi stałem sie posiadaczem całej reklamówki ścinkow futra jenota polarnego, w naturalnych barwach- co, prymitywnego mogę z tego nakręcić?
WujTom
Posty: 3225
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Tomasz
nazwisko: Bogdanowicz
Lokalizacja: 3-City
Kontakt:

Re: jenot o naturalnym umaszczeniu

Post autor: WujTom »

Uuu, kochanienki.... wszystko prawie. A na pewno śliczne streamerki, bo o łososiowe muszki jak na razie Cię nie podejrzewam. Ale gdyby, to oczywiście jak najbardziej można. Czy też bardziej naturalne wzory trociowe (które często z łososiowych czerpią pełnymi garściami)

Gratuluję, bo to drogi i dobry materiał....


A jeszcze zapytam - włosy oglądane pod światło zdają sie lekko błyszczeć? Może nawet są lekko transparentne?
Z każdym dniem rośnie liczba ludzi, którzy mogą pocałować mnie w dupę.....
----------------------------------------------
(...) We suggest using a skagit head of around 720grains with this rod, but please be aware in accordance to the new EU FlyFishing safety directive, we heavily recommend the use of steel-capped wading boots, protective goggles, and a safety helmet when using skagit heads of this weight!
RNL
Posty: 104
Rejestracja: niedziela, 4 mar 2012, 00:18
imię: Aleksander
nazwisko: Waśniowski

Re: jenot o naturalnym umaszczeniu

Post autor: RNL »

Podziel się wiedzą podzielę się materiałem...

Tak, opalizują te najdłuższe i są lekko transparentne
WujTom
Posty: 3225
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Tomasz
nazwisko: Bogdanowicz
Lokalizacja: 3-City
Kontakt:

Re: jenot o naturalnym umaszczeniu

Post autor: WujTom »

No tu nie ma żadnych tajemnic. Najlepsze są proste patenty - jenot w ogon, tułów w wymaganym na danej wodzie kolorze (beż, żółty, perła, srebro, złoto.... itd), potem jeżyneczko/bródka (pomarańczowa, czerwona) i skrzydełko z jenota, I kiler gotowy. Można ew muddlerową główkę zrobić. W zależności od potrzeb używasz jaśniejsze lub ciemniejsze włosy.

Te transparentne zachowaj, odłóż, pogadamy o nich przy okazji. W sensie powiem Ci na co je trzymać.
Za ofertę dziękuję - mam za dużo towaru, ale trzymaj je, przyjdzie taki dzień, że będą jak znalazł.
Z każdym dniem rośnie liczba ludzi, którzy mogą pocałować mnie w dupę.....
----------------------------------------------
(...) We suggest using a skagit head of around 720grains with this rod, but please be aware in accordance to the new EU FlyFishing safety directive, we heavily recommend the use of steel-capped wading boots, protective goggles, and a safety helmet when using skagit heads of this weight!
WujTom
Posty: 3225
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Tomasz
nazwisko: Bogdanowicz
Lokalizacja: 3-City
Kontakt:

Re: jenot o naturalnym umaszczeniu

Post autor: WujTom »

Oczywiście kapizdeczka fleszyka nie zaszkodzi, choć jak już zauważyłeś, ten włos sam lekko pobłyskuje.
Z każdym dniem rośnie liczba ludzi, którzy mogą pocałować mnie w dupę.....
----------------------------------------------
(...) We suggest using a skagit head of around 720grains with this rod, but please be aware in accordance to the new EU FlyFishing safety directive, we heavily recommend the use of steel-capped wading boots, protective goggles, and a safety helmet when using skagit heads of this weight!
venom
Posty: 3480
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Marian
nazwisko: Stępniewski
Lokalizacja: Rypin

Re: jenot o naturalnym umaszczeniu

Post autor: venom »

a wpisz sobie raccoon dog flytying w guglarce ;-)
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...

(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ
RNL
Posty: 104
Rejestracja: niedziela, 4 mar 2012, 00:18
imię: Aleksander
nazwisko: Waśniowski

Re: jenot o naturalnym umaszczeniu

Post autor: RNL »

W google jest pełno, ale w przewadze barwione, a mi chodziło o naturalne- mam okazuje się ok 1,5m pas polarnego jenota i kilka kawałków naszego brązowo-czarnego
tijo
Posty: 2695
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:15
imię: Tomasz
nazwisko: Zawiliński
Lokalizacja: Wieluń

Re: jenot o naturalnym umaszczeniu

Post autor: tijo »

przejdz się z nim po molo w Sopocie a niechybie zdobędziesz Waćpan kilkanaście interesujacych i zajmujących radośnie czas, propozycji...

czy jakos tak to było ;-)
jenot...uch, ach och ...
Biblioteki ze wzgledow finansowych niedlugo beda wymieniane jednym tchem z mamutami.


„To straszna ignorancja dziennikarzy, ponieważ PKB nie spadło, ale ma niższe tempo wzrostu”.
Rafal15_10-11
Posty: 784
Rejestracja: niedziela, 20 lut 2011, 15:09
imię: Rafał
nazwisko: Kamiński

Re: jenot o naturalnym umaszczeniu

Post autor: Rafal15_10-11 »

Generalnie nie jestem zbyt dużym fanem tego materiału bo jest za delikatny
Mowa oczywście o podszerstku . Można go użyć ale trzeba przekładać materiałem lepiej trzymającym strukturę.
Natomiast ogony to co innego szczególnie cenne są włosy okrywowe z dołu ogona, są one transparentne i po ufarbowaniu stanowią bardzo dobry zamiennik wielu materiałów z misiem polarnym włącznie
ODPOWIEDZ