betoniarka( na prośbę McGregora)

Z każdej półki cenowej, recenzje, pytania, porady...
WujTom
Posty: 3225
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Tomasz
nazwisko: Bogdanowicz
Lokalizacja: 3-City
Kontakt:

Re: betoniarka( na prośbę McGregora)

Post autor: WujTom »

Chodzą słuchy, że szklaczek wymiata. Trzeba cierpliwie poczekać jeszcze trochę, bo chłopaki dopiero rozwijają temat. Ale moze byc ciekawie.
Z każdym dniem rośnie liczba ludzi, którzy mogą pocałować mnie w dupę.....
----------------------------------------------
(...) We suggest using a skagit head of around 720grains with this rod, but please be aware in accordance to the new EU FlyFishing safety directive, we heavily recommend the use of steel-capped wading boots, protective goggles, and a safety helmet when using skagit heads of this weight!
cygant
Posty: 5652
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:15
imię: Tomek
nazwisko: Cygan
Lokalizacja: Świątniki Górne /k Krakowa
Kontakt:

Re: betoniarka( na prośbę McGregora)

Post autor: cygant »

Ale moda robi swoje :) Szkło droższe od węgla ;) .

Z tego co jest już widać, że coś z tego będzie.
"A taka to była spokojna okolica. Nawet skrzaty z rzadka jeno szczały tu babom do mleka. ..."
beret32
Posty: 83
Rejestracja: poniedziałek, 9 sty 2012, 20:00
imię: Marcin
nazwisko: Gregorek

Re: betoniarka( na prośbę McGregora)

Post autor: beret32 »

Hejka długo trwają testy sprzętu. Z linek na stronce EGO najbardziej do gustu przepadła mi Fighter.
Zbudowana jest podobnie jak outbond.Fantastyczna na długie dystanse oraz do rolek .Bardzo dobrze radzi sobie z dużymi muchami a i małymi można precyzyjnie podać pod krzaczek.Kijki to oczywiście szklak mega.Po latach przypomniałem sobie łowienie klejonką Hardy-iego oraz Caster 7-demeczka.
Co do betoniarek to dotarły do mnie duże 9/11 i jedna 7/9 jest w testach po drobnym liftingu
beret32
Posty: 83
Rejestracja: poniedziałek, 9 sty 2012, 20:00
imię: Marcin
nazwisko: Gregorek

Re: betoniarka( na prośbę McGregora)

Post autor: beret32 »

Pytajcie w miarę możliwości będę odpowiadał.Pisałem o sprzęcie który do mnie trafił.Wiem,że pozostałe linki również są fantastyczne
Czekamy na głowice skagit ,scandi i spey-owe
McGregor
gladki
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek, 18 lut 2013, 13:35
imię: Tomasz
nazwisko: Gładkowski
Lokalizacja: Warszawa/Bydgoszcz

Re: betoniarka( na prośbę McGregora)

Post autor: gladki »

cygant pisze:O, linki też ciekawie wyglądają, że o szklaczku nie wspomnę. Tylko czy ktoś coś więcej może napisać o tych produktach ? ;)
Szklaka EGO #4 mam od kilku tygodni - bardzo ciekawy kij. Bardzo dobre paramerty użytkowe za sensowne pieniadze (duży zakres obsługiwanych linek - IMO od #4 do #6). Typowy kijek do sucharka łączący w sobie delikatność szkła przy jednoczesnym zachowaniu mocy w dolniku co jest w szklakach nieczęstym zjawiskiem. Nie jest to typowy krowi ogon - choć z pewnością wymaga wolniejszej niż przy graficie ręki. Kij miły w obejściu - łatwiejszy np. od Diamondbacka, z którym zaprzyjaźniam się od 2-ch sezonów.
Rób rzeczy tak prosto jak tylko się da.... byle nie prościej...
ODPOWIEDZ