Testy sprzetu muchowego - może ktoś napisze recenzje ?

Z każdej półki cenowej, recenzje, pytania, porady...
ODPOWIEDZ
GregKrak
Posty: 47
Rejestracja: wtorek, 30 lip 2013, 09:06
imię: Grzegorz
nazwisko: Świadek

Testy sprzetu muchowego - może ktoś napisze recenzje ?

Post autor: GregKrak »

Na stronie głównej jest wiele recenzji sprzętu muchowego przeważnie z 2010 roku - może warto rozwinąć temat ze sprzętem dostępnym w 2013 roku ?
Ja osobiście jestem bardzo zainteresowany testami linek, kołowrotków, wędek, itp. dostępnych w dniu dzisiejszym.
Fajnie jakby udało nam się zdobyć sprzęt do testów w kilku wariantach cenowych np. kije do 300, 600, 1000 i może 1500 zł - tak samo z linkami, woderami, spodniobutami, itd.
Myślę że sprzęt do testów taki jak wędki czy kołowrotki nie jest trudno zdobyć do testów, gorzej z linkami czy butami ale wszystko da się jakoś załatwić - nawet za reklamę producenta na tym forum :)
seba
Posty: 88
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: seba
nazwisko: ruszkiewicz
Lokalizacja: katowice

Re: Testy sprzetu muchowego - może ktoś napisze recenzje ?

Post autor: seba »

Miło, że masz dużo zapału do tego typu testów. Jest kilka ale:
1. Polscy producenci taniego i średniego sprzętu nie są zainteresowani tego typu testami. Nie widzą w tym żadnego interesu, również z tego powodu, że sprzedaż sprzętu muchowego to margines ich działalności;
2. Producenci zachodni, obecni u dystrybutorów w Polsce, również nie widzą w tym żadnego interesu, nie chce im się, trzeba wliczyć w koszty tego typu sprzęt bo po testach nie nadaje się do niczego. Tym bardziej, że tego typu testu wykonuje się w USA czy UK.
3. Kto miałby robić te testy? Komu producent miałby dać ten sprzęt?
4. Z tego co wiem, reklama na tym forum jest nie obecna i zamknięta na tego typu propozycje.
5. Sprzęt w 2013 r jest w zasadzie już stary ;), nowości będą w październiku.

Można by mnożyć i mnożyć. Wiem, że studzę Twoje zapędy ale niestety tak to wygląda.

Seba
ODPOWIEDZ