Fly Tying League 2013

nasz człowiek w Szkocji

Moderator: huba1973

ODPOWIEDZ
huba1973
Posty: 225
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Hubert
nazwisko: Janeczek
Lokalizacja: Boleslawiec

Fly Tying League 2013

Post autor: huba1973 »

Hallo,hallo.Miło mi poinformować,że zaczęło się tegoroczne wydanie Ligi ,w którym zdecydowałem sie wziąć udział.Zasady w sumie bez zmian,cztery rundy,w każdej muszka obowiązkowa x3 jak w poprzednich latach,muszka dodatkowa wedle uznania ale z użyciem co najmniej trzech materiałów z muchy podstawowej.Jak widzicie odstąpiono od formuły Challengu obowiązującej w zeszłym roku.I chyba dobrze bo puszczenie wszystkiego na żywioł wywoływało sugestie,że zasady są niesprawiedliwe i mogą prowadzić do decyzji sędziowskich opartych na własnych preferencjach,co i tak ma pewnie miejsce każdego roku.Ale zgodzicie sie,ze łatwiej oceniać muszki kręcone według jednej receptury niż wyłaniać jakiegoś ach-och-echa spośród setki różnych much.Jak pamietacie mnie akurat przyniosło to sukces rok temu ale tamten format moim skromnym zdaniem był do luftu.Nagrodą główną tym razem jest zestaw do Tenkary(bez kołowrotka ;-);-)),a nagrody rundowe znów ufundował Bug-Bond.No to co,bawimy się?
Huba
WujTom
Posty: 3225
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Tomasz
nazwisko: Bogdanowicz
Lokalizacja: 3-City
Kontakt:

Re: Fly Tying League 2013

Post autor: WujTom »

Ba! Pokaż im na czym polega ta zabawa!! ;-)
Z każdym dniem rośnie liczba ludzi, którzy mogą pocałować mnie w dupę.....
----------------------------------------------
(...) We suggest using a skagit head of around 720grains with this rod, but please be aware in accordance to the new EU FlyFishing safety directive, we heavily recommend the use of steel-capped wading boots, protective goggles, and a safety helmet when using skagit heads of this weight!
Jarek Koszarowski
Posty: 1142
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Jarek
nazwisko: Koszarowski

Re: Fly Tying League 2013

Post autor: Jarek Koszarowski »

Skop im tyłki Hubert! Trzymam kciuki! :cheers:
Janusz Panicz
Posty: 1099
Rejestracja: niedziela, 7 mar 2010, 18:22
imię: Janusz
nazwisko: Panicz
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Fly Tying League 2013

Post autor: Janusz Panicz »

Powodzenia Hubert. Trzymam kciuki i czekam na prezentację muszek na kolejne rundy :cheers:
Enthusiast of fast action rods and fast action women.Timing is everything!

"I know the human being and fish can coexist peacefully" - George W. Bush
ODPOWIEDZ