Sznur pływający na stojącą wodę

Z każdej półki cenowej, recenzje, pytania, porady...
ODPOWIEDZ
Paweł nizinny
Posty: 295
Rejestracja: wtorek, 11 sty 2011, 11:37
imię: Paweł
nazwisko: Stypiński
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Sznur pływający na stojącą wodę

Post autor: Paweł nizinny »

Cześć,
Szukam czegoś na stojącą wodę, sznurek WF6 pływający, dobrze pływający... Na naszym rynku znalazłem Rio Indicator i SA Mastery Nymph. Znacie te sznury? Który lepszy? A może co innego??

z góry dzięki
pozdrawiam
Paweł
.... panie, kiedyś to byli riby....
hi tower
Posty: 364
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Tomasz
nazwisko: Kuczynski
Lokalizacja: 3miasto

Re: Sznur pływający na stojącą wodę

Post autor: hi tower »

SA Mastery Nymph mam w #6. Jeśli chodzi o sam sznurek to wszystko naprawdę spoko. gładki, miękki, ładnie się nim macha ale nie do końca pasuje mi kolorystyka. Tip jest lekko "pomarańczowy" i nie za bardzo wyróżnia się od szarej linki. Jeśli chodzi o sznury "nymph" to mam jeszcze Airflo Suplle Impact WF5 (kolor: hot coral), świetnie pracuje pod Westernem #5, bardzo dobrze rzuca nawet ciężkie nimfy (nr8 +Pb+ brass) szczególnie rolką przy czym jest też "subtelny" podczas łowienia na sucha, jest świetnie widoczny ale niestety ma drażniącą tendencje do przytapiania końcowych 2-3 metrów co bywa szczególnie irytujące bo uniemożliwia zrobienie dobrego mendingu przy długim dryfie nimf. Generalnie sam też chętnie poznałbym opinie o Rio Indicator bo będzie to prawdopodobnie następny krok w poszukiwaniu idealnej linki do nimfy.
ODPOWIEDZ