Nabytek

Z każdej półki cenowej, recenzje, pytania, porady...
tijo
Posty: 2695
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:15
imię: Tomasz
nazwisko: Zawiliński
Lokalizacja: Wieluń

Nabytek

Post autor: tijo »

Kiedy kilka lat temu Darek Paulat poskładał sobie szklaka, a i w końcu ja nim sobie trochę pomachałem - moim marzeniem stało się posiadanie własnego żółcielucha. Jego akcja, miekkość, " filling" i trzymanie ryby. Udało mi się trafić nań w końcu- to kijek w #4 klasie, ale to jest to czego oczekiwałem. Macha mi się nim rewelacyjnie i bardzo jestem zadowolony, czy dzielę sie tym z Wami.


Obrazek
Biblioteki ze wzgledow finansowych niedlugo beda wymieniane jednym tchem z mamutami.


„To straszna ignorancja dziennikarzy, ponieważ PKB nie spadło, ale ma niższe tempo wzrostu”.
furgon
Posty: 740
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Michał
nazwisko: Furgacz
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Nabytek

Post autor: furgon »

Choruje na niego :) Zbroiłeś?
Są miłośnicy przyrody. Co ryby wyjmują z wody.
tijo
Posty: 2695
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:15
imię: Tomasz
nazwisko: Zawiliński
Lokalizacja: Wieluń

Re: Nabytek

Post autor: tijo »

Nie :-), to custom z xrods.
Biblioteki ze wzgledow finansowych niedlugo beda wymieniane jednym tchem z mamutami.


„To straszna ignorancja dziennikarzy, ponieważ PKB nie spadło, ale ma niższe tempo wzrostu”.
Jędrek
Posty: 1766
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Andrzej
nazwisko: Kokoszka
Lokalizacja: z kątowni

Re: Nabytek

Post autor: Jędrek »

tijo pisze:Nie :-), to custom z xrods.
Czyli z firmy, która rozpłynęła się w niebycie ... niestety.

Ja zanabyłem tysz szklaka, ale spin na blanku muchowym Hardy-ego. Nawet porozmawiałem z jego twórcą, i pomimo zakupu "w ciemno", chyba będę go lubił ...
Może już jutro dotrze :-)
zander_90
Posty: 157
Rejestracja: wtorek, 28 lut 2012, 19:05
imię: Adam
nazwisko: Adamczyk

Re: Nabytek

Post autor: zander_90 »

Tijo... Ogień! Ja chorowałem na żółtego loopa "yelowline" ale mi przeszło. Teraz chcę coś szklanego zmontować. Blanki szklane lamiego są nawet w cenie! >300zł. Widzę po opiniach że to doskonale wydane pieniądze.
Pozdrawiam Adam Adamczyk!
padre
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 27 maja 2012, 19:13
imię: Marcin
nazwisko: Zdzierak
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno

Re: Nabytek

Post autor: padre »

Przepiękny szklaczek...
Jędrek pisze: Czyli z firmy, która rozpłynęła się w niebycie ... niestety.
Właśnie wczoraj po obejrzeniu tej fotki zadałem im (xrods) pytanie o orientacyjną wycenę... Już wiem, że odpowiedzi się nie doczekam... szkoda.
Łukasz Graczyk
Posty: 50
Rejestracja: czwartek, 8 gru 2011, 23:49
imię: Łukasz
nazwisko: Graczyk

Re: Nabytek

Post autor: Łukasz Graczyk »

Udany zakup! :cheers:
Mam także tego Lamiglasa (ta sama długość i klasa, 2 skład). Na prawdę przyjemna wędka. Blank z tego co pamiętam (było to już jakieś 5 lat temu) kupowałem w Żbiku i cenowo wyszedł dużo korzystniej niż w pracowniach. Oczywiście wszystko zależne jest od kursu dolara. Myślę, że spokojnie można się pokusić uzbroić samemu.

Ps
Bordowa (wiśniowa) nić omotki czyni ten blank obłędnym - widziałem kilka zdjęć z żółtym, złotym, czy transparentnym wykończeniem ale moim zdaniem tylko w bordowym wygląda tak zacnie. Do tego wkładka z drzewa różanego i jest piękny komplet.
furgon
Posty: 740
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Michał
nazwisko: Furgacz
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Nabytek

Post autor: furgon »

padre pisze:Przepiękny szklaczek...
Jędrek pisze: Czyli z firmy, która rozpłynęła się w niebycie ... niestety.
Właśnie wczoraj po obejrzeniu tej fotki zadałem im (xrods) pytanie o orientacyjną wycenę... Już wiem, że odpowiedzi się nie doczekam... szkoda.
A ja zapytałem i dostałem odpowiedz od art-rod. Cena blanku (mnie interesowała #5) to ok 500 zł
Są miłośnicy przyrody. Co ryby wyjmują z wody.
padre
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 27 maja 2012, 19:13
imię: Marcin
nazwisko: Zdzierak
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno

Re: Nabytek

Post autor: padre »

furgon pisze: A ja zapytałem i dostałem odpowiedz od art-rod. Cena blanku (mnie interesowała #5) to ok 500 zł
Te blanki są w kilku sklepach np. w fishingrod, tylko że w xrods cena była baaardzo atrakcyjna - teraz już wiem dlaczego :lol:
W moim przypadku dochodzi jeszcze koszt uzbrojenia, bo sam tego nie zrobię.
Chociaż jak się znam (słabej woli jestem :oops: ) to prędzej czy później się złamię i zamówię sobie taki kijek... Wolałbym jednak tego uniknąć teraz, na samym początku powrotu do tej zabawy.

Ależ on pikny, cholera.
tijo
Posty: 2695
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:15
imię: Tomasz
nazwisko: Zawiliński
Lokalizacja: Wieluń

Re: Nabytek

Post autor: tijo »

I jak się nim macha... poezja. Blank żyje w łapce, sznur leci tam gdzie powinien, a na dłuuugiej lince czuć ugięcie po sam korek. I do tego ta wolna, spokojna akcja.
Tak myśle że do spełnienia szczęścia brakuje mi tylko jeszcze starego Orvisa Graphite w #9 klasie w morskim uzbrojeniu :-)
Biblioteki ze wzgledow finansowych niedlugo beda wymieniane jednym tchem z mamutami.


„To straszna ignorancja dziennikarzy, ponieważ PKB nie spadło, ale ma niższe tempo wzrostu”.
Łukasz Graczyk
Posty: 50
Rejestracja: czwartek, 8 gru 2011, 23:49
imię: Łukasz
nazwisko: Graczyk

Re: Nabytek

Post autor: Łukasz Graczyk »

500 zł za sam blank to trochę dużo - z tego co pamiętam te blanki chodzą w USA po 80 dolarów.

Obrazek
venom
Posty: 3480
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Marian
nazwisko: Stępniewski
Lokalizacja: Rypin

Re: Nabytek

Post autor: venom »

Darek z tego co pamiętam ma 6'6" #3...
Zarąbisty kijek i ciut inna bardziej jeszcze filingowa ( ;) ) akcja niż siedmioipółstopowa czwórka...
Też nim machałem i to sama poezja...
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...

(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ
tijo
Posty: 2695
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:15
imię: Tomasz
nazwisko: Zawiliński
Lokalizacja: Wieluń

Re: Nabytek

Post autor: tijo »

przeca nie będziemy toczyli spory o klasyke ? :-) :cheers:
Biblioteki ze wzgledow finansowych niedlugo beda wymieniane jednym tchem z mamutami.


„To straszna ignorancja dziennikarzy, ponieważ PKB nie spadło, ale ma niższe tempo wzrostu”.
venom
Posty: 3480
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Marian
nazwisko: Stępniewski
Lokalizacja: Rypin

Re: Nabytek

Post autor: venom »

klasyka jest klasyka a napić sie zawsze można ;-) :cheers: :peace: :pokacyce:
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wnerwiają...

(: ɐuzoɯ oʞʇsʎzsʍ oʇ ǝɔɥɔ ǝıs ʞɐɾ
Paweł nizinny
Posty: 295
Rejestracja: wtorek, 11 sty 2011, 11:37
imię: Paweł
nazwisko: Stypiński
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: Nabytek

Post autor: Paweł nizinny »

Cześć,
Mam taki sam kijaszek z XRods-a, z tym że na moją proźbę skrócony do 7'. Łowienie nim to poezja, już piąty sezon...
.... panie, kiedyś to byli riby....
ODPOWIEDZ