Froncowe ee..., ten... pochwy

ODPOWIEDZ
Kuba Chruszczewski
Posty: 4573
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:15
imię: Kuba
nazwisko: Chruszczewski
Lokalizacja: Myślenice
Kontakt:

Froncowe ee..., ten... pochwy

Post autor: Kuba Chruszczewski »

Skandynawka w typie, bardzo zgrabnie uszyta do kosy na blanku bodaj Lauriego. Rękojeść też Adaś wykończył, otrzymawszy wstępnie osadzony blank w dębowym klocku i z okuciami. KT wyprowadził tak, że strach się bać. Przez tydzień nóż pracował w kuchni i ciął wszystko jak opętany. Nawet pomidorki w cieńciutkie plajsterki, pomimo że gruby i raczej nie do takich zadań stworzony.
No a druga, to już chyba znana niektórym - polowa pochewka do jubileuszowej Sakury ( żeby oryginalnej, drewnianej nie terać w terenie). Pięknie godło Kanetsune wytłoczone na skórze.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
http://www.flytyer.pl
Don’t tell Mom I’m flyfishing guide,
She thinks I play piano in a whorehouse...
tijo
Posty: 2695
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:15
imię: Tomasz
nazwisko: Zawiliński
Lokalizacja: Wieluń

Re: Froncowe ee..., ten... pochwy

Post autor: tijo »

I tą polową też On? Sam ?
Biblioteki ze wzgledow finansowych niedlugo beda wymieniane jednym tchem z mamutami.


„To straszna ignorancja dziennikarzy, ponieważ PKB nie spadło, ale ma niższe tempo wzrostu”.
Kuba Chruszczewski
Posty: 4573
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:15
imię: Kuba
nazwisko: Chruszczewski
Lokalizacja: Myślenice
Kontakt:

Re: Froncowe ee..., ten... pochwy

Post autor: Kuba Chruszczewski »

No sam, sam... Ja tylko drobne modyfikacje z zapięciem zrobiłem, bo froncowe kaleczyło rękojeść. Ale całość z tym tłoczeniem to Adaś sam :uklon: . A ta skandynawka to taka może mniej efektowna, ale zrobiona pięknie, dopasowana świetnie, trzyma i super się sprawdza w tym takim tradycyjnym sposobie noszenia, czyli jak dynda i powiewa.
http://www.flytyer.pl
Don’t tell Mom I’m flyfishing guide,
She thinks I play piano in a whorehouse...
Adam Fronc
Posty: 1217
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Adam
nazwisko: Fronc
Lokalizacja: Kraków

Re: Froncowe ee..., ten... pochwy

Post autor: Adam Fronc »

Dziękuję ci Kubuś :) zrobiłeś mi dużą przyjemność tym postem :)

Mam nadzieję że się jutro nad Rabą u Józefa spotkamy to pokażę ci jeszcze jeden najnowszy wyrób, a właściwie sfastrygowany dopiero garniturek.
ODPOWIEDZ