Jesli nie widać róznicy to po co przepłacać ...

Z czego i do czego ... narazie nazwa robocza
ODPOWIEDZ
tijo
Posty: 2695
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:15
imię: Tomasz
nazwisko: Zawiliński
Lokalizacja: Wieluń

Jesli nie widać róznicy to po co przepłacać ...

Post autor: tijo »

W sobotę byłem w pracy,a po koleżanka obecna małżonka zafundowała mi wizytę w sklepach ogrodniczych. Wiosna, krzaczki, nowa zielenina.
Znudzony setnie i ja w końcu poddałem się "radosnemu" buszowaniu pomiędzy regałami. Siekierki, łopaty i szpadle... chociaż tyle. Az tu nagle - bum!
Klej cyjanoakrylowy. Opakowanie 3 sztuki. Gramatura 3 gr. Cena- 3,10 zł. Niemożliwe.

Obrazek

Możliwe !. Cena Pattexu - 5,20 gramatura 2 gr, sztuk raz. Konsystencja żel.Znaczy niby żel bo od co najmniej 4 opakowań , struktura żelu zaczynała się na końcowych kroplach, reszta trzymała dzielnie postać płynną. Ten pomarańczowy wynalazek jest w płynie, ma ujowy dozownik. Ale działa. Już zużyłem jedna tubkę, a jutro idę po więcej. Chyba warto.
Biblioteki ze wzgledow finansowych niedlugo beda wymieniane jednym tchem z mamutami.


„To straszna ignorancja dziennikarzy, ponieważ PKB nie spadło, ale ma niższe tempo wzrostu”.
cygant
Posty: 5652
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:15
imię: Tomek
nazwisko: Cygan
Lokalizacja: Świątniki Górne /k Krakowa
Kontakt:

Re: Jesli nie widać róznicy to po co przepłacać ...

Post autor: cygant »

Wąchasz czy zjadasz ? ;)
"A taka to była spokojna okolica. Nawet skrzaty z rzadka jeno szczały tu babom do mleka. ..."
Zygmunt
Posty: 383
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Zygmunt
nazwisko: Kotuła

Re: Jesli nie widać róznicy to po co przepłacać ...

Post autor: Zygmunt »

Czasem warto jednak kupić coś droższego, poleciłbym Pattex Ultra Gel. Nie zasychający, bardzo fajny i dokładny dozownik żelu. Wygodny w użyciu, porcja żelu ma średnicę ok. milimetra.

Obrazek
[Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
WujTom
Posty: 3225
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Tomasz
nazwisko: Bogdanowicz
Lokalizacja: 3-City
Kontakt:

Re: Jesli nie widać róznicy to po co przepłacać ...

Post autor: WujTom »

Ciekawe, ja na te żelowe nie narzekam - konsystencja jest ok. A płynnego nienawidzę, bo zawsze sobie pokleję paluchy.... No i cena o której piszesz jakoś mi nie pasuje. Muszę sprawdzić, po ile u mnie.
Z każdym dniem rośnie liczba ludzi, którzy mogą pocałować mnie w dupę.....
----------------------------------------------
(...) We suggest using a skagit head of around 720grains with this rod, but please be aware in accordance to the new EU FlyFishing safety directive, we heavily recommend the use of steel-capped wading boots, protective goggles, and a safety helmet when using skagit heads of this weight!
ODPOWIEDZ