Skrzydła krzyżówki

Z czego i do czego ... narazie nazwa robocza
Paweł Ziętecki
Posty: 1646
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Paweł
nazwisko: Ziętecki

Re: Skrzydła krzyżówki

Post autor: Paweł Ziętecki »

Tomek, indyk jest twardy. Dobrze skompresować pasma wstępnie, w paluchach. Czy je potem wiązać związane, czy luzem - jak będzie łatwiej.
Raczej na muchy dee się nie łowi, a może dobrze mieć w pudełku kilka sztuk i czasami spróbować. W Mongolii lipienie brały na MB dee style lepiej niż na inne mokre muchy. Pewnego dnia. :P
Paweł
Paweł Ziętecki
Posty: 1646
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Paweł
nazwisko: Ziętecki

Re: Skrzydła krzyżówki

Post autor: Paweł Ziętecki »

Porsche uprzejmnie. :wink:

Obrazek

Obrazek
Paweł
Adam Gierczak
Posty: 523
Rejestracja: środa, 30 lis 2011, 00:06
imię: Adam
nazwisko: Gierczak
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skrzydła krzyżówki

Post autor: Adam Gierczak »

Paweł,


Twoja pomoc jest jak zawsze nieoceniona. God bless You :uklon: Teraz rozumiem. W życiu pary nie używałem, tylko o tym czytałem; teraz wiem jaki ma to sens i jak wygląda przed i po. Materiału dobrego nie mam, to i prawda. Ale już zamówiłem lotki. Będę ćwiczył powoli i cierpliwie.

Czy ze słonką jest tak samo? Bo pamiętam swoją drogą, że ze słonką nie szło a z kaczorem krzyżówki i owszem.

Co do rozmów na ff, to się cieszę jeśli w ogóle są jakieś prowadzone o muchach, także wiesz :)
WSZYSTKIM WYDAWAŁO SIĘ, ŻE TO NIEMOŻLIWE, ŻE TEGO NIE DA SIĘ ZROBIĆ. WTEDY PRZYSZEDŁ KTOŚ, KTO NIE WIEDZIAŁ, ŻE TO NIEMOŻLIWE I TO ZROBIŁ.
Paweł Ziętecki
Posty: 1646
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Paweł
nazwisko: Ziętecki

Re: Skrzydła krzyżówki

Post autor: Paweł Ziętecki »

Lotki czego? Po co ja pisze o precyzji wypowiedzi ? :mrgreen:
Nie porównuj słonki, bazanta itp. do kaczki/kaczora. Inne całkiem materiały.
Wszystkie pióra skrzydełkowe nad parę. :P
Paweł
Adam Gierczak
Posty: 523
Rejestracja: środa, 30 lis 2011, 00:06
imię: Adam
nazwisko: Gierczak
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skrzydła krzyżówki

Post autor: Adam Gierczak »

Pawle,

zamówiłem precyzyjnie lotki II rzędu kury bażanta i lotki I rzędu kaczora krzyżówki :) przyjmuję kulturalne opier... na klatę :mlotek:

po 3 pary :) jest nad czem pracować ;)
WSZYSTKIM WYDAWAŁO SIĘ, ŻE TO NIEMOŻLIWE, ŻE TEGO NIE DA SIĘ ZROBIĆ. WTEDY PRZYSZEDŁ KTOŚ, KTO NIE WIEDZIAŁ, ŻE TO NIEMOŻLIWE I TO ZROBIŁ.
arhuku
Posty: 21
Rejestracja: czwartek, 12 sty 2012, 11:40
imię: Arkadiusz
nazwisko: Kubale
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Skrzydła krzyżówki

Post autor: arhuku »

Adam, tak z ciekawości - zamawiałeś w jakimś sklepie, jakiejś konkretnej firmy (Wapsi)? Ja po dwóch wtopach z rzędu, kiedy to dostałem skrzydła rzekomo pochodzące od jednego ptaka, a w rzeczywistości kompletnie niepasujące do siebie już na etapie przyłożenia "skrzydło do skrzydła", postanowiłem poszukać na Allegro i... bingo! Wreszcie mam lotki krzyżówki do pary. Dziś przejdą chrzest nad czajnikiem, a potem god bless my fingers - mam nadzieję, że zawiążę pierwsze normalne, ładne mokre skrzydełka.
Adam Gierczak
Posty: 523
Rejestracja: środa, 30 lis 2011, 00:06
imię: Adam
nazwisko: Gierczak
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skrzydła krzyżówki

Post autor: Adam Gierczak »

kupuję od znajomego muszkarza, więc raczej nie powinno być wtopy. swoją drogą to jednak nie ma to jak pójść do sklepu...

ja jednak najpierw nie będę wiązał, a ćwiczył. włączę w tv kominek, palnę browar i będę masował i układał :)

coś dla nas w weekend postaram się skręcić, na klenia/jazia - stepik chrabąszcza mojego pomysłu :) na którego wieeelkie ryby byli ;)
WSZYSTKIM WYDAWAŁO SIĘ, ŻE TO NIEMOŻLIWE, ŻE TEGO NIE DA SIĘ ZROBIĆ. WTEDY PRZYSZEDŁ KTOŚ, KTO NIE WIEDZIAŁ, ŻE TO NIEMOŻLIWE I TO ZROBIŁ.
ODPOWIEDZ