Klej do pływadełka

Z każdej półki cenowej, recenzje, pytania, porady...
mkpiwo
Posty: 88
Rejestracja: niedziela, 7 lut 2010, 01:32
imię: Michał
nazwisko: Kołtun

Re: Klej do pływadełka

Post autor: mkpiwo »

Jeden przepis wyklucza drugi, jesteś pewien że wolno na OS poławiać w czasie gdy jest okres ochronny ?
Jeśli tak to gdzie uzyskałeś tą informację ? pytam bo sam planuję wyjazd ale ze względu na zapis
który jest w licencji rocznej, miałem wybrać San..ale w takim razie zadzwonię jutro do okręgu, ciekawe co mi tam powiedzą?
Paweł nizinny
Posty: 295
Rejestracja: wtorek, 11 sty 2011, 11:37
imię: Paweł
nazwisko: Stypiński
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: Klej do pływadełka

Post autor: Paweł nizinny »

Na stronie okręgu jest dokładny regulamin łowiska OS Dunajec, i nie ma tam wzmianki o przedłużeniu okresu... Daj znaka jak się coś dowiesz, ale na mój rozum jasno wychodzi że na OSie obowiązują przepisy (dot. okresów ochornnych) wynikające z Ustawy...
.... panie, kiedyś to byli riby....
cygant
Posty: 5652
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:15
imię: Tomek
nazwisko: Cygan
Lokalizacja: Świątniki Górne /k Krakowa
Kontakt:

Re: Klej do pływadełka

Post autor: cygant »

Na OS ustawa.
"A taka to była spokojna okolica. Nawet skrzaty z rzadka jeno szczały tu babom do mleka. ..."
mkpiwo
Posty: 88
Rejestracja: niedziela, 7 lut 2010, 01:32
imię: Michał
nazwisko: Kołtun

Re: Klej do pływadełka

Post autor: mkpiwo »

Właśnie rozmawiałem z Prezesem Okręgu, który potwierdził Waszą interpretację przepisów, jednocześnie przeprosił za brak doprecyzowania przepisu o wyłączeniu z dodatkowego okresu odcinka OS :gafa:
Najważniejsze - można łowić na OS w tym okresie :vinko:
mkfly
Posty: 301
Rejestracja: piątek, 3 gru 2010, 22:32
imię: Marcin
nazwisko: Kostuch
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Klej do pływadełka

Post autor: mkfly »

Paweł, jeśli chodzi o klej to: Pattex Repair Extreme, można kleić nawet nad wodą bo zastyga w kilkanaście - kilkadziesiąt minut.

Jeśli chodzi o samo pływadło, to one nie lubią "przepompowania" trzeba pompować z głową, nie za mocno, ale i nie za słabo, żeby nie było flaka.
Ja kiedyś poszedłem na łatwiznę i napompowałem sprzężarką, puściło delikatnie przy szwie, ale pokleiłem pattexem i jest ok.
Wszystko trzeba robić z głową, nawet tak błahą czynność jak pompowanie.
Paweł nizinny
Posty: 295
Rejestracja: wtorek, 11 sty 2011, 11:37
imię: Paweł
nazwisko: Stypiński
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Re: Klej do pływadełka

Post autor: Paweł nizinny »

Dzięki za radę, zawsze pompuje z głową :-)
Pokleiłem, niby trzyma, jutro na szczupale jade i przetestujemy, mam nadzieje że nie będe musiał za szybko z wody spływać...
pozdrawiam
Paweł
.... panie, kiedyś to byli riby....
ODPOWIEDZ