PRZEZBRAJANIE muchówek...

Zbuduj swój kijek. Co ? Jak ? Czym? Tutaj ...
michmiga
Posty: 93
Rejestracja: środa, 7 kwie 2010, 16:36
imię: Michał
nazwisko: Migas

Re: PRZEZBRAJANIE muchówek...

Post autor: michmiga »

Też się tak kiedyś śmiałem z ''żyłki'' :) wędka nie dla mnie -dla kolegi sam na żyłkę mało łowię :) wolę krótka spod kija :kijem:
Ruki
Posty: 637
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:15
imię: Łukasz
nazwisko: Brzeziński
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: PRZEZBRAJANIE muchówek...

Post autor: Ruki »

Glajcha na żyłce gorzej się prowadzi. :-D
flyfish
Posty: 504
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Sergiusz
nazwisko: Kasprzyk
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re:

Post autor: flyfish »

Krzysztof Łyczek pisze:Osobiście z rezerwa podchodził bym do tych informacji- że usuwając lakier można istotnie zmienić parametry blanku, chyba, ze razem z lakierem ktoś usunie konstrukcyjny węgiel.........( może ta informacja to forma reklamy pracowni, renomowanej zresztą )
Zgadzam się z Krzyśkiem, ściągnąłem lakier w kilku wędkach i nie odczułem zmiany parametrów.
Choć niewątpliwie może się to zdarzyć.
Krzysztof Łyczek
Posty: 603
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię:
nazwisko:
Lokalizacja: Kraków/ obecnie Warszawa

Re: PRZEZBRAJANIE muchówek...

Post autor: Krzysztof Łyczek »

Właśnie zdjąłem lakier z Highlandera. Jedyny problem, to to, że złącze dalej wchodzi- planuję pogrubić bezbarwnym lakierem na odcinku łączenia. Ściągnąłem lakier gąbką (ostrą stroną ) co zajęło około 3 godzin, potem 15 min pasta polerska i wygląda jak polakierowany bezbarwnym . Zadowolony jestem. Fotki wstawię niedługo.
Ostatnio zmieniony sobota, 5 lut 2011, 19:50 przez Krzysztof Łyczek, łącznie zmieniany 1 raz.
kwiat
Posty: 42
Rejestracja: sobota, 9 paź 2010, 18:44
imię: Piotr
nazwisko: Kwiatkowski
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: PRZEZBRAJANIE muchówek...

Post autor: kwiat »

Ja po skrobance lakieru też "przestraszyłem" się trochę tego, że część męska wchodzi głębiej i uciąłem ok. 2 centymetrów - jak komuś nie żal tej długości to wyjdzie na takie łączenie jakie było przed skrobaniem...
kwiat
ODPOWIEDZ