MM lipca - temat

Moderator: Paweł Ziętecki

ODPOWIEDZ
Administracja
Posty: 140
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię:
nazwisko:

MM lipca - temat

Post autor: Administracja »

Robimy dwie muchy. Można tylko jedną.

1. Suchy chrust na #12.

2. Mokra mucha w stylu Red Tag. Ogonek wiśniowy lub ciemny claret, tułów z pawia bez widocznej przewijki ( technika dowolna, ale jeżeli przewijamy, to ciemną nicią, cienką żyłką) , jeżynka dowolna, pasująca do pawia z wisienką. Rozmiar muchy dowolny.
Proszę tak dobrać materiał na ogonek, żeby nie było podejrzeń, że jest czerwony. :P
Dziękujemy za uwagę
Pozdrawiamy
Ekipa...
Paweł Ziętecki
Posty: 1646
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Paweł
nazwisko: Ziętecki

Re: MM lipca - temat

Post autor: Paweł Ziętecki »

Napiszę parę zdań na temat jezynki w mokrej muszce. Złośliwie dodam, że na wypadek, gdyby ktoś pofatygował się i nakręcil muchę na MM. :kij:
"Pasująca" jeżynka. Nie idzie o dobranie jeżynki tak, aby być w zgodzie z pasowaniem kolorow wedle żurnala mody. Idzie o takie dobranie koloru , aby nasza mokra muszka była obiecująca w wędkarskim sensie i ladna.

Dziekują z uwagę. :wink:
Paweł
cygant
Posty: 5652
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:15
imię: Tomek
nazwisko: Cygan
Lokalizacja: Świątniki Górne /k Krakowa
Kontakt:

Re: MM lipca - temat

Post autor: cygant »

Matko,najgorzej z tymi kolorami...wiśniowy,claret, może jeszcze oberżyna czy inny złoty brąz.Dobrze mieć żone,powie co czerwone a co wiśniowe ;)
"A taka to była spokojna okolica. Nawet skrzaty z rzadka jeno szczały tu babom do mleka. ..."
Paweł Ziętecki
Posty: 1646
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Paweł
nazwisko: Ziętecki

Re: MM lipca - temat

Post autor: Paweł Ziętecki »

cygant pisze:... może jeszcze oberżyna ...
Jeżeli przez oberżynę rozumiemy kolor dojrzałego baklażana, to się mieści w recepcie, wg. mnie. Bardzo ciemny claret. :P
Paweł
cygant
Posty: 5652
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:15
imię: Tomek
nazwisko: Cygan
Lokalizacja: Świątniki Górne /k Krakowa
Kontakt:

Re: MM lipca - temat

Post autor: cygant »

Administracja pisze:Robimy dwie muchy. Można tylko jedną.

To w końcu jak ? Rozumiem, że są dwa tematy i wybieramy sobie jeden ? I głosowanie jest wspólne na suchą i mokrą ?
"A taka to była spokojna okolica. Nawet skrzaty z rzadka jeno szczały tu babom do mleka. ..."
Paweł Ziętecki
Posty: 1646
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Paweł
nazwisko: Ziętecki

Re: MM lipca - temat

Post autor: Paweł Ziętecki »

Wybieramy jeden temat, albo oba. Każdy temat prezentowany będzie odzielnie i glosowanie będzie oddzielnie.
Paweł
Jarek Koszarowski
Posty: 1142
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Jarek
nazwisko: Koszarowski

Re: MM lipca - temat

Post autor: Jarek Koszarowski »

Paweł Ziętecki pisze:Wybieramy jeden temat, albo oba. Każdy temat prezentowany będzie odzielnie i glosowanie będzie oddzielnie.

czy dobrze zrozumiałem, że mogę zrobić dwie muchy tj. suchego chrusta i mokrą muchę w stylu red taga?
Paweł Ziętecki
Posty: 1646
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Paweł
nazwisko: Ziętecki

Re: MM lipca - temat

Post autor: Paweł Ziętecki »

Jarek Koszarowski pisze:
Paweł Ziętecki pisze:Wybieramy jeden temat, albo oba. Każdy temat prezentowany będzie odzielnie i glosowanie będzie oddzielnie.

czy dobrze zrozumiałem, że mogę zrobić dwie muchy tj. suchego chrusta i mokrą muchę w stylu red taga?

Tak.
Paweł
ODPOWIEDZ