Extended body tool

Z każdej półki cenowej, recenzje, pytania, porady...
Jarek Koszarowski
Posty: 1142
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Jarek
nazwisko: Koszarowski

Re: Extended body tool

Post autor: Jarek Koszarowski »

Bez.
Obiecywałem kiedyś Sebie, że nakręcę filmik jak sie robi jętkę aby wrzucić do galerii, ale brak sprzętu filmującego oraz odpowiednich do tego warunków spowodował, że niedoszło to do skutku... Wstyd straszny tym bardziej, że minęło już "trochę" czasu :roll:
tijo
Posty: 2695
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:15
imię: Tomasz
nazwisko: Zawiliński
Lokalizacja: Wieluń

Re: Extended body tool

Post autor: tijo »

bez wiosną można oglądać, a bez niczego zrobione tułowia, pooglądałbym ciut wcześniej. :D
Biblioteki ze wzgledow finansowych niedlugo beda wymieniane jednym tchem z mamutami.


„To straszna ignorancja dziennikarzy, ponieważ PKB nie spadło, ale ma niższe tempo wzrostu”.
Jarek Koszarowski
Posty: 1142
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Jarek
nazwisko: Koszarowski

Re: Extended body tool

Post autor: Jarek Koszarowski »

Gdyby ktoś, kto posiada sprzęt i trochę wolnego czasu, pomógł mi w sfilmowaniu szybko byś zobaczył
WujTom
Posty: 3225
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Tomasz
nazwisko: Bogdanowicz
Lokalizacja: 3-City
Kontakt:

Re: Extended body tool

Post autor: WujTom »

Przyjedź do mnie, możemy coś pyknąć.
Z każdym dniem rośnie liczba ludzi, którzy mogą pocałować mnie w dupę.....
----------------------------------------------
(...) We suggest using a skagit head of around 720grains with this rod, but please be aware in accordance to the new EU FlyFishing safety directive, we heavily recommend the use of steel-capped wading boots, protective goggles, and a safety helmet when using skagit heads of this weight!
Jarek Koszarowski
Posty: 1142
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Jarek
nazwisko: Koszarowski

Re: Extended body tool

Post autor: Jarek Koszarowski »

W takim razie zostaje dogadać sprawe.
Kacper.K
Posty: 710
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Kacper
nazwisko: Kwiek
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Extended body tool

Post autor: Kacper.K »

Pewnie, że bez. Ja też igły nie używam, wystarczy przymocować piankę (sarnę) do haka i przewijać nicią, a drugą ręką trzymać końcówkę (przy ogonku). Nie wiem czy Jarek co segment kończy, ale ja po prostu lecę dalej i dopiero na końcu jeden węzełek, odrobina kleju i się trzyma. Po 5 pstrągu tak czy siak prawie nic z tego nie ma..
Moim jętkom do tej ze zdjęcia wyżej to brakuje duuużo, ale ryby też je lubią :). Tylko jakoś do tych piankowych mam mniejsze przekonanie niż do sarniaków.
Jarek Koszarowski
Posty: 1142
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Jarek
nazwisko: Koszarowski

Re: Extended body tool

Post autor: Jarek Koszarowski »

Kacper.K pisze:wystarczy przymocować piankę (sarnę) do haka i przewijać nicią, a drugą ręką trzymać końcówkę (przy ogonku). Nie wiem czy Jarek co segment kończy, ale ja po prostu lecę dalej
lecę dalej ;)

Moim jętkom do tej ze zdjęcia wyżej to brakuje duuużo, ale ryby też je lubią :)

W moim pudełku raczej mało takich jetek - wizualnie większość jest zdecydowanie mniej imponująca.

Do tych piankowych mam mniejsze przekonanie niż do sarniaków.
Oba rodzaje tak samo skuteczne tylko piankowe 100 razy bardziej wytrzymałe :)
ODPOWIEDZ