S.A. Mastery XPS w kolorze "grey"

Z każdej półki cenowej, recenzje, pytania, porady...
ODPOWIEDZ
pike22
Posty: 123
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Adrian
nazwisko: Zalas
Lokalizacja: Zawada

S.A. Mastery XPS w kolorze "grey"

Post autor: pike22 »

Czy kolor "gray" w przypadku linki S.A. Mastery XPS może być dyskwalifikujący w przypadku łowienia na tzw "długa nimfę"? Chodzi mi o to, jak widoczny jest w rzeczywistości na tle wody ten konkretny kolor - czy na 8-10 m jest się w stanie dostrzec końcówkę sznura?. Niestety rzeczoną linkę widziałem tylko na zdjęciach katalogowych na ekranie monitora - tam wydaje się niestety dość ciemna. Podejrzewam, że wielu z tu obecnych forowiczów widziało "na żywo" lub nawet miało okazję łowić na ten konkretny model.
michmiga
Posty: 93
Rejestracja: środa, 7 kwie 2010, 16:36
imię: Michał
nazwisko: Migas

Re: S.A. Mastery XPS w kolorze "grey"

Post autor: michmiga »

Linka faktycznie troszkę za ciemna i nie za dobrze ją widać -czemu taki wybór do długiej nimfy??chyba nie cena w TAIMEN.pl ?? przecież jest tyle innych linek.
pike22
Posty: 123
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Adrian
nazwisko: Zalas
Lokalizacja: Zawada

Re: S.A. Mastery XPS w kolorze "grey"

Post autor: pike22 »

michmiga pisze:...czemu taki wybór do długiej nimfy??chyba nie cena w TAIMEN.pl ?? przecież jest tyle innych linek.
Tak, sugerowałem się dostępnością WF- ki #5, w tym sklepie, a mają tylko "grey".
Chciałem pogodzić jednym sznurem i suchą muchę i długę nimfę. Mój kijek nie wymaga przeciążania więc z góry skreśliłem S.A. GPX i inne RIO Gold-y/Grand-y. Nie lubię też grubych głowic. No i cena wydawała się dość atrakcyjna....
cygant
Posty: 5652
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:15
imię: Tomek
nazwisko: Cygan
Lokalizacja: Świątniki Górne /k Krakowa
Kontakt:

Re: S.A. Mastery XPS w kolorze "grey"

Post autor: cygant »

Zerknij na Airflo Ridge nymph. Łowiłem nią cały zeszły sezon, również w morzu. Kolor w sam raz, linka fajnie lata i ładnie prowadzi zestaw.
"A taka to była spokojna okolica. Nawet skrzaty z rzadka jeno szczały tu babom do mleka. ..."
ODPOWIEDZ