runing line Vision

Z każdej półki cenowej, recenzje, pytania, porady...
ODPOWIEDZ
Rafal15_10-11
Posty: 784
Rejestracja: niedziela, 20 lut 2011, 15:09
imię: Rafał
nazwisko: Kamiński

runing line Vision

Post autor: Rafal15_10-11 »

Tak prosty niby element wędki jakim jest linka rzutowa (running line) ma wbrew pozorom kapitalne znaczenie.
W swojej karierze przetestowałem wiele linek zarówno z rdzeniem jak i monolitycznych.
Zdecydowanie wole te pierwsze . co prawda może rzutu są mnimalnie krótsze ale o wiele się nimi milej łowi i lepiej się układają na wodzie.
Przez ostatnie lata głownie łowiłem na Rusing line LOOPa ale ostatnio strasznie się jego jakość pogorszyła po kilku dniach łowienie
powłoka stawała się szorstka jak papier ścierny.
Na ostatnim wyjeździe testowałem nowy roooning line Vision ACE2. Rewelacja.
Nie dość że kolor fluo pomarańczowy jest bardzo widoczny w każdych warunkach oświetlenia (to bardzo przydatne) to widzę że po tygodniu owienia 10h na dobę linka nie wykazuje żadnych śladów zużycia :D
Zygmunt
Posty: 383
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Zygmunt
nazwisko: Kotuła

Re: runing line Vision

Post autor: Zygmunt »

Rafał,
Dzieki za informację.
Parę mięsięcy temu kupiłem okazyjnie zestaw kilku głowic Guideline i jako dodatek runnig line Monic GSP floating 0,030" . Bardzo przyjemna w dotyku, z rdzeniem, w jaskrawym żółtym kolorze. Czy masz jakąś wiedzę na temat tej linki?

Pozdrawiam
Andrzej R.
Posty: 127
Rejestracja: wtorek, 4 sty 2011, 01:01
imię: Andrzej
nazwisko: Rębosz

Re: runing line Vision

Post autor: Andrzej R. »

Monic...a ach Monica dziewczyna ratownika . hahhaaha. tak poważnie chyba mało spotykana u nas marka linek wiec prawdopodobnie ciężko będzie o opinie. Jeżeli już ją masz to trzeba po prostu używać. Rafał ostatnimi razy jak byłem u Larsa w sklepie to zobaczyłem , że młodzież która tam pracuje robi linki rzutowe tnąc je z metra z dużych szpul więc możliwe jest to ,że to niekoniecznie LOOP TACKLE lub faktycznie ich jakość się pogorszyła.
Rafal15_10-11
Posty: 784
Rejestracja: niedziela, 20 lut 2011, 15:09
imię: Rafał
nazwisko: Kamiński

Re: runing line Vision

Post autor: Rafal15_10-11 »

Lars zamówił w Guideline linkę podobnie wyglądająca jak ta LOOpa
na pewno nie ma w sklepie LOOpa bo jest wojna odkąd LOOp otwozył sklep w Morrum.

a co do Monic to jej nie znam , jak jest OK to trzeba używać i już
ja wole linki pomarańczowe bo jasne w słoneczka pogodę są słabiej widoczne ,ale to nie aż taki wielki problem
Rafal15_10-11
Posty: 784
Rejestracja: niedziela, 20 lut 2011, 15:09
imię: Rafał
nazwisko: Kamiński

Re: runing line Vision

Post autor: Rafal15_10-11 »

a jeszce jedno rdzeń jest lużno pleciony więc robienie pętelki to sama przyjemność!!!
ODPOWIEDZ