Imadełko

Zbuduj swój kijek. Co ? Jak ? Czym? Tutaj ...
ODPOWIEDZ
steryd
Posty: 117
Rejestracja: niedziela, 11 kwie 2010, 09:48
imię: maciej
nazwisko: korczak
Lokalizacja:

Imadełko

Post autor: steryd »

Jak wiecie niedawno zmagałem się z zakupem imadła.
Nieposłuchałem starszych kolegów :lol: i mój wybór padł na snowbee fly mate,na zdjęciach wyglądające całkiem przyzwoicie.
Jednak rzeczywistość sprostowała wszystko, okazało się że imadło jest mało precyzyjnie wykonane :( .
Pomysły były dwa pozbyć sie problemu ,albo..........
Tak wygląda po tuningu :D .
Obrazek
Zero luzów i nawet jest rotary :lol: .
Najfajniejsze w tym wszystkim jest to że został zrobiony nowy korpus(oczywiście wszystko chodzi na łożyskach) ,nakretka regulująca łatwość obrotu i podkładki :mrgreen:
Ponieważ nie bardzo byłem przekonany jak to wyjdzie i ile będzie kosztowało, decyzja padła na najprostrze rozwiązania.
Efekt jest zadowalający,a pan Heniek który to wykonał ,omamiony wizją produkcji masowej :lol: ,przedstawionej przeze mnie przy odbiorze zamówionych elementów jest gotów podjąc współpracę.
I tu prośba do kolegów posiadających imadełko z najwyższej półki. :twisted:
Najlepiej potrzebowałbym wypożyczyć na kilka godzin,ale tu jest problem :( .Nie wszyscy mieszkamy w Łodzi)
To jeżeli jest to możliwe ,to chociaż rozkręcenie na czynniki pierwsze ,zwymiarowanie i przesłanie dokumentacji foto .
Będzie problem jedynie ze szczekami bo pan Heniek nie będzie mógł zmierzyć twardości stali.
W efekcie powstanie imadło made in poland, dostępne dla wszystkich za rozsądną kaskę i nie będzie potrzeby podniecania się hinduskimi REGAŁAMI :mrgreen: czy plastikowymi DANVisam.
tekst miesiaca:
Bo z tym wiaże się smutna historia...
................
a to bo ktoś nasrał
ODPOWIEDZ