Tuby, tubki i tubeczki...

Artykuły i relacje Forumowiczów
ODPOWIEDZ
Administracja
Posty: 140
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię:
nazwisko:

Tuby, tubki i tubeczki...

Post autor: Administracja »

Za uprzejmością Zygmunta wstawiam wzory opublikowane w najnowszym numerze miesięcznika Trout & Salmon.





Obrazek







Obrazek







Obrazek







Obrazek







Obrazek







*

Wszystkie pokazane tu wzory pochodzą z czasopisma Trout & Salmon 12/09.
Zygmunt
Posty: 383
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Zygmunt
nazwisko: Kotuła

Post autor: Zygmunt »

Dla wzbogacenia bazy forum, mam nadzieję, że ktoś je wypróbuje latem :lol: "do użytku wewnętrznego" :wink:

Smacznego :P
Krzysztof Kozlowski
Posty: 339
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Krzysztof
nazwisko: Kozłowski
Lokalizacja: Irlandia

Post autor: Krzysztof Kozlowski »

Przeglądałem ostatnio te czasopismo i sie zastanawiałem na zrobieniem jakiegoś wzoru ,Zygmunt jakie muszki polecisz na wiosnę ?
Zygmunt
Posty: 383
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Zygmunt
nazwisko: Kotuła

Post autor: Zygmunt »

</span><table width="90%" cellspacing="1" cellpadding="3" border="0" align="center"><tr> <td><span class="genmed"><b>Krzysztof Kozłowski napisał:</b></span></td> </tr> <tr> <td class="quote">Przeglądałem ostatnio te czasopismo i sie zastanawiałem na zrobieniem jakiegoś wzoru ,Zygmunt jakie muszki polecisz na wiosnę ?</td> </tr></table><span class="postbody">



Pytanie niby proste ale odpowiedż bardzo trudna. :) Nigdy nie próbowałem łowić łososi wiosną. W Norwegii sezon zaczyna się od 1-go czerwca, na niektórych rzekach od 15-go maja. Na wybór muchy, linki itp składa się wiele uwarunkowań; poziom wody, jej temperatura i kolor,pogoda, pora dnia etc.

Postaram się wktótce na podstawie mojego niewielkiego doświadczenia, rozmów z wedkarzami w skandynawii i przeczytanej literatury opisać powiedzmy " taktykę" jaką się kieruję, o ile to kogokolwiek interesuje. :?:
iREK
Posty: 189
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Ireneusz
nazwisko: K.

Post autor: iREK »

interesuje i to bardzo, łącznie ze sprzętowymi wymaganiami. Z góry dzięki!
Andrzej R.
Posty: 127
Rejestracja: wtorek, 4 sty 2011, 01:01
imię: Andrzej
nazwisko: Rębosz

Re: Tuby, tubki i tubeczki...

Post autor: Andrzej R. »

Poczytamy wszyscy z największą przyjemnością :)
ODPOWIEDZ