Spełnienie marzeń.

Zbuduj swój kijek. Co ? Jak ? Czym? Tutaj ...
Sith
Posty: 226
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Artur
nazwisko: Orlon
Lokalizacja: Pyrzyce/Szczecin

Re: Spełnienie marzeń.

Post autor: Sith »

flyfish pisze:Jak będziesz Marian chciał taką korkogumę to wal do mnie ,mam coś takiego
Pzdr
Ale to nie jest korkoguma, to jest czysty korek.
Obrazek
"Catch and Release fishing is a lot like golf. You don't have to eat the ball to have a good time."
BLOG
Sith
Posty: 226
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Artur
nazwisko: Orlon
Lokalizacja: Pyrzyce/Szczecin

Re: Spełnienie marzeń.

Post autor: Sith »

A sobie kupiłem w USA kołowrót pod tego Lamiglasa żółtego (głównie ze względu na kolor):), a co, stać mnie;), całe 105 zeta po przeliczeniu zapłaciłem. A na poważnie to naprawdę fajny kręcioł. Oczywiście Made in China, ale jak ktoś nie wymaga hiper jakości i oczywiście nazwy na kołowrocie (chociaż Martin to jedna z najstarszych firm) to polecam. Bardzo sympatyczny dźwięk terkoteczki, taki stłumiony.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Catch and Release fishing is a lot like golf. You don't have to eat the ball to have a good time."
BLOG
bober
Posty: 41
Rejestracja: środa, 7 kwie 2010, 19:00
imię: Grzegorz
nazwisko: Stankiewicz
Lokalizacja: Bukowina T.

Re: Spełnienie marzeń.

Post autor: bober »

ad Sith
jakie masz wrażenia z łowienia tą wędką po pierwszym sezonie?
pozdrawiam
furgon
Posty: 740
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Michał
nazwisko: Furgacz
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Spełnienie marzeń.

Post autor: furgon »

I ja się do pytania podczepię.
Są miłośnicy przyrody. Co ryby wyjmują z wody.
Sith
Posty: 226
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Artur
nazwisko: Orlon
Lokalizacja: Pyrzyce/Szczecin

Re: Spełnienie marzeń.

Post autor: Sith »

Niestety Panowie nie odpowiem z prostej przyczyny, w zeszłym sezonie byłem DWA - dosłownie DWA razy z muchówką na rybach (takie życie :evil: ). A w ogóle na rybach chyba aż 5 razy :( :evil:. Nawet much nie miałem czasu i siły kręcić.
Także wędka czeka na tegoroczny sezon - może będzie lepszy.
Obrazek
"Catch and Release fishing is a lot like golf. You don't have to eat the ball to have a good time."
BLOG
dipper
Posty: 379
Rejestracja: poniedziałek, 20 wrz 2010, 23:11
imię: Irek
nazwisko: Buczko
Lokalizacja: Lubaczów

Re: Spełnienie marzeń.

Post autor: dipper »

Szkooda , bo też byłem bardzo ciekawy jak spisuje się ten lamiglasik :wink:
Sith
Posty: 226
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Artur
nazwisko: Orlon
Lokalizacja: Pyrzyce/Szczecin

Re: Spełnienie marzeń.

Post autor: Sith »

No i w końcu rozdziewiczyłem Lamiglasa. Dopiero niedawno miałem możliwość jego wypróbowania (nie pytajcie dlaczego tak późno...). No więc wędeczka jak dla mnie rewelacja. Rzuty wychodzą same, nie potrzebujesz "napinać" cię przy wymachu. Wędeczka robi to za ciebie. Spokojne i relaksacyjne wymachy pozwalają posłać muszkę na odpowiednią odległość. Jestem zakochany w szklaku. Poniżej fotki z wyjazdu (i nie gadajcie - jak na innych forach, że rybki za małe czy tam coś... trzeba się cieszyć z łowienia. Faktem jest, że po tym wyjeździe spodziewałem się więcej.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Catch and Release fishing is a lot like golf. You don't have to eat the ball to have a good time."
BLOG
ODPOWIEDZ