Proporcje

Szkółka wiązania much wszelakich, komentarzem i zdjęciem okraszona
Darek Paulat
Posty: 407
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Darek
nazwisko: Paulat
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: Darek Paulat »

</span><table width="90%" cellspacing="1" cellpadding="3" border="0" align="center"><tr> <td><span class="genmed"><b>venom napisał:</b></span></td> </tr> <tr> <td class="quote">świat sie wali a temu tylko dupy w głowie :wink:</td> </tr></table><span class="postbody">



Marian nie jest tak źle. Świat jeszcze trochę będzie istniał, a myslę że pupy to nie tylko jemu w głowie :D
cygant
Posty: 5652
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:15
imię: Tomek
nazwisko: Cygan
Lokalizacja: Świątniki Górne /k Krakowa
Kontakt:

Post autor: cygant »

Zawsze na szorcie można zrobic jętke z tułowiem extendet body... i proporcje będą i trzymanie rybki będzie.
Darek Paulat
Posty: 407
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Darek
nazwisko: Paulat
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: Darek Paulat »

</span><table width="90%" cellspacing="1" cellpadding="3" border="0" align="center"><tr> <td><span class="genmed"><b>cygant napisał:</b></span></td> </tr> <tr> <td class="quote">Zawsze na szorcie można zrobic jętke z tułowiem extendet body... i proporcje będą i trzymanie rybki będzie.</td> </tr></table><span class="postbody">



Wybacz Tomek, ale komu by się chciało bawić w extendet. Ja tam nie mam nerwów. Zanim zrobiłbym jedną muszkę to piwo i fajki by się skończyły :lol:
cygant
Posty: 5652
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:15
imię: Tomek
nazwisko: Cygan
Lokalizacja: Świątniki Górne /k Krakowa
Kontakt:

Post autor: cygant »

Mnie by się chciało :) , tułowiki leżą gotowe w pudełku, dobrac odpowiedni i leci :twisted:
Janusz Kitowski
Posty: 605
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:15
imię: Janusz
nazwisko: Kitowski
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: Janusz Kitowski »

Taaaaaaaaaaaa, a od kiedy Ty palisz ? :roll:
venom
Posty: 3480
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Marian
nazwisko: Stępniewski
Lokalizacja: Rypin

Post autor: venom »

jakby mial robić extended to by zaczął :wink:
Paweł Ziętecki
Posty: 1646
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Paweł
nazwisko: Ziętecki

Post autor: Paweł Ziętecki »

Możemy dyskutować o muszce. Skuwka za krótka. Może skrzydełko w górnej warstwie za dlugie. Tułow może za gruby. Jeżynka wydaje się dobra. Itd. Co nas hak obchodzi. Mucha ma proporcje sama w sobie. Nie można zrobić dużej muchy na małym haku, z wyjątkiem ex-body lub przypadków szczególnych. Mam we łbie muchę i szukam haka. Kilka modeli jest idealnych, kilka jako takich, kilka od biedy i na siłę. Cała reszta się nie nadaje. Do muchy, a nie mucha do haka. Sucha mucha jest trudna bo tzra jeżybkę dobrać też do haka. Nie zmienia to jednak zasady podstawowej.

Ja tu na poważnie , w Wy , kurna, o członkach i dupach. :P :wink: :P



http://img376.imageshack.us/i/maxlowwater.jpg/



tułów- 2/3 czerwony ; 1/3 claret
Paweł Ziętecki
Posty: 1646
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Paweł
nazwisko: Ziętecki

Post autor: Paweł Ziętecki »

Darek, to doskonały temat i dobrze, że go wywołałeś. :P
Darek Paulat
Posty: 407
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Darek
nazwisko: Paulat
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: Darek Paulat »

</span><table width="90%" cellspacing="1" cellpadding="3" border="0" align="center"><tr> <td><span class="genmed"><b>trytek napisał:</b></span></td> </tr> <tr> <td class="quote">Darek, to doskonały temat i dobrze, że go wywołałeś. :P</td> </tr></table><span class="postbody">



Kurna nudziło mi sie :D :D :D :D



A tak na poważnie to myślałem że więcej Kolegów przyłączy się do dyskusji. Każdy przecież chyba ma jkaieś przemyśleni na ten temat, a przynajmniej powinien mieć.
ODPOWIEDZ