I co ty na to szanowny forumowiczu?

Z czego i do czego ... narazie nazwa robocza
ODPOWIEDZ
michalm
Posty: 292
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Michał
nazwisko: Mieczyński
Lokalizacja: Zagłębie

Post autor: michalm »

Doskonały pomysł z tym działem.

Mam kupę badziewia z którym nie wiem co zrobić a to moze być hit
cygant
Posty: 5652
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:15
imię: Tomek
nazwisko: Cygan
Lokalizacja: Świątniki Górne /k Krakowa
Kontakt:

Post autor: cygant »

a może sobie zrobmy taka zabawe - rzucamy temat - mucha z wykorzystaniem............ i robimy co komu na myśl przyjdzie :D Ot takie eksperymenty z materiałami.
Darek Paulat
Posty: 407
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Darek
nazwisko: Paulat
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: Darek Paulat »

</span><table width="90%" cellspacing="1" cellpadding="3" border="0" align="center"><tr> <td><span class="genmed"><b>michalm napisał:</b></span></td> </tr> <tr> <td class="quote">Doskonały pomysł z tym działem.

Mam kupę badziewia z którym nie wiem co zrobić a to moze być hit</td> </tr></table><span class="postbody">





Michał - właśnie dlatego powstał taki dział. Przypuszczam że wielu uzytkowników ma tekie materiały i nie bardzo wie co z nimi zrobić.
Darek Paulat
Posty: 407
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Darek
nazwisko: Paulat
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: Darek Paulat »

</span><table width="90%" cellspacing="1" cellpadding="3" border="0" align="center"><tr> <td><span class="genmed"><b>cygant napisał:</b></span></td> </tr> <tr> <td class="quote">a może sobie zrobmy taka zabawe - rzucamy temat - mucha z wykorzystaniem............ i robimy co komu na myśl przyjdzie :D Ot takie eksperymenty z materiałami.</td> </tr></table><span class="postbody">





Twój pomysł jest super tylko że bardziej nadaje się do działu "muchy" lub do MM.

Tutaj mamy rozmawiać i dzielić się wiedzą na temat konkretnego materiału.

Masz u siebie jakiś materiał z którego nie wiesz co zrobić to pytaj. Po to własnie jest ten dział.
tijo
Posty: 2695
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:15
imię: Tomasz
nazwisko: Zawiliński
Lokalizacja: Wieluń

Post autor: tijo »

</span><table width="90%" cellspacing="1" cellpadding="3" border="0" align="center"><tr> <td><span class="genmed"><b>cygant napisał:</b></span></td> </tr> <tr> <td class="quote">a może sobie zrobmy taka zabawe - rzucamy temat - mucha z wykorzystaniem............ i robimy co komu na myśl przyjdzie :D Ot takie eksperymenty z materiałami.</td> </tr></table><span class="postbody">



No ja nie wiem na co jeszcze czekamy ?

Dawac mi tu propozycję ...
venom
Posty: 3480
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Marian
nazwisko: Stępniewski
Lokalizacja: Rypin

Post autor: venom »

propozycja na lipiec był goddard...

i sądzę że jako mucha miesiąca jest ok...

W materiałoznawstwie możemy zrobić w ten sposób że przy temacie dywanu możemy wrzucać takie własnie muszki

lub też w muszkach zrobić posty z konkretnym materiałem i wstawiać do niego muchy z jego wykorzystaniem....

np. epoxy i kazdy będzie dokładał coś swojego

mylar i tez każdy coś pokaże,

Dyskusje z odnośnikami moga się odbywac gdzie indziej by nie zakłocac widoku :wink:
ODPOWIEDZ