Rdzenie linek muchowych

Z każdej półki cenowej, recenzje, pytania, porady...
ODPOWIEDZ
Maka

Post autor: Maka »

Airflo Freshwarer - pleciony rdzeń

Airflo 7000 - pleciony rdzeń

Airflo Ridge - pleciony rdzeń (polecam)

Cortland 333+ - pleciony rdzeń

Cortland Fairplay - pleciony rdzeń (najgorszemu wrogowi nie życzę tej linki)
venom
Posty: 3480
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Marian
nazwisko: Stępniewski
Lokalizacja: Rypin

Post autor: venom »

SA Air Cell pleciony

cortland 333 pleciony rdzeń

Hardy jakis plec iony rdzeń

Shekespeare worcesterline pleciony rdzeń bardzo miekka i fajna linka

Roberto Pragiola pleciony rdzeń kiepska powłoka i sztywny w niskich temperaturach

kilka innych których marek nie znam - wszystkie plecione...

Mało jest teraz na rrynku linek z monolitami i raczej są to specjalistyczne w których zastosowano go celowo...
butch69
Posty: 282
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Jacek
nazwisko: Mstowski
Lokalizacja: Londyn

Post autor: butch69 »

</span><table width="90%" cellspacing="1" cellpadding="3" border="0" align="center"><tr> <td><span class="genmed"><b>Cytat:</b></span></td> </tr> <tr> <td class="quote">Airflo Ridge - pleciony rdzeń (polecam) </td> </tr></table><span class="postbody"> Ridge Nymph, Distance, Trout? DT, WF?



Maka ma ten model Airflo Ridgeline Presentation WF4F

http://www.fotosik.pl
butch69
Posty: 282
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Jacek
nazwisko: Mstowski
Lokalizacja: Londyn

Post autor: butch69 »

Te modele znalazłem a Angielskich sklepach reszta modeli też jest.
Jędrek
Posty: 1766
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Andrzej
nazwisko: Kokoszka
Lokalizacja: z kątowni

Post autor: Jędrek »

Ja mam DT5F Ridge Presentation (chyba, bo już nie pamiętam co zamawiałem, a całą pocztę mejlową mi szlag trafił) - i po jednym wypadzie na rybki jestem bardzo mile zaskoczony właściwościami rzutowymi tej linki.

Do kijka Ron Thompson #4/5 bardzo pasuje.



Na testy czeka jeszcze linka Airflo Platinum Chalk(??) Stream WF4F - na razie brak magazynka do nawinięcia.
Jacek Olsiński
Posty: 357
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Jacek
nazwisko: Olsiński
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Post autor: Jacek Olsiński »

</span><table width="90%" cellspacing="1" cellpadding="3" border="0" align="center"><tr> <td><span class="genmed"><b>dmychu napisał:</b></span></td> </tr> <tr> <td class="quote">Jeszcze o modelu Presentation nigdy nie słyszałem. Ale chyba cała seria Ridge będzie miała podobne właściwości, chyba że się mylę.</td> </tr></table><span class="postbody">



Niestety, właśnie się mylisz. Presentation, nieprodukowany zresztą , ma rdzeń pleciony z bardzo cieniutkich żyłeczek ( Braided multifilament nylon) , dość miękki ale nia tak jak reszta z miększym plecionym rdzeniem tzw. Power Core.
Jacek Olsiński
Posty: 357
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Jacek
nazwisko: Olsiński
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Post autor: Jacek Olsiński »

Wg mnie Tactical jest miękka. Pierwszej części Twojego pytania nie kapuję. Jasne jest, że ta sama linka z miękkim rdzeniem jeśt miększa niż ta sama ze sztywniejszym rdzeniem. Może nieprecyzyjnie napisałem wcześniej. Presentation ma rdzeń jak napisałem wyżej , natomiast Tactical i Distance posiadają inny, bardzej miękki rdzeń ( Power Core) w związku z tym są miększymi linkami i tym się różnią od Presentation.
butch69
Posty: 282
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Jacek
nazwisko: Mstowski
Lokalizacja: Londyn

Post autor: butch69 »

</span><table width="90%" cellspacing="1" cellpadding="3" border="0" align="center"><tr> <td><span class="genmed"><b>Jędrek napisał:</b></span></td> </tr> <tr> <td class="quote">

Na testy czeka jeszcze linka Airflo Platinum Chalk(??) Stream WF4F - na razie brak magazynka do nawinięcia.</td> </tr></table><span class="postbody">



To ja Ci załatwię kręciołek. Luknij sobie Ron Thompson u Maki :D







</span><table width="90%" cellspacing="1" cellpadding="3" border="0" align="center"><tr> <td><span class="genmed"><b>dmychu napisał:</b></span></td> </tr> <tr> <td class="quote">Jacek,

a powiedz, bo nie wiem, jak jest rdzeń bardziej miękki to cała linka również, czy to związku nie ma ze sobą? Możesz mi powiedzieć czy Tactical Trout jest miękka czy nie (ale linka jako całość)?

Pozdrawiam

Krzysiek</td> </tr></table><span class="postbody">



O tym modelu tylko Maka się wypowiedział bo go posiada, ja tylko go sprowadziłem dla niego :D
ODPOWIEDZ