Podbierak do brodzenia

Z każdej półki cenowej, recenzje, pytania, porady...
ODPOWIEDZ
butch69
Posty: 282
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Jacek
nazwisko: Mstowski
Lokalizacja: Londyn

Podbierak do brodzenia

Post autor: butch69 »

Panowie jaki podbierak do brodzenia jest godny uwagi wg. was :) Oczywiście bez żadnej przesady cenowej :wink: Mam na oku kilka modeli ale może wy coś poradzicie 8)



http://www.fotosik.pl

http://www.fotosik.pl
Jędrek
Posty: 1766
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Andrzej
nazwisko: Kokoszka
Lokalizacja: z kątowni

Post autor: Jędrek »

Drewniany niby lepiej wygląda, ale...

jest ciężki i w moim mniemaniu mniej poręczny.

Kup ten pierwszy - nie podejdzie pod lakierem wodą, się nie rozeschnie, nie popęka itp.
butch69
Posty: 282
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Jacek
nazwisko: Mstowski
Lokalizacja: Londyn

Post autor: butch69 »

To teraz mam dylemat bo na ten pierwszy Maka ma chrapkę :)
Jędrek
Posty: 1766
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Andrzej
nazwisko: Kokoszka
Lokalizacja: z kątowni

Post autor: Jędrek »

A co, na stanie w sklepie mają tylko jeden? :twisted:
tijo
Posty: 2695
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:15
imię: Tomasz
nazwisko: Zawiliński
Lokalizacja: Wieluń

Post autor: tijo »

</span><table width="90%" cellspacing="1" cellpadding="3" border="0" align="center"><tr> <td><span class="genmed"><b>Jędrek napisał:</b></span></td> </tr> <tr> <td class="quote">Drewniany niby lepiej wygląda, ale...

jest ciężki i w moim mniemaniu mniej poręczny.

Kup ten pierwszy - nie podejdzie pod lakierem wodą, się nie rozeschnie, nie popęka itp.</td> </tr></table><span class="postbody">



Drewniany - zawsze lepiej wyglada Obrazek

Cięzki? nosisz na pleckach na magnesiku, nie czujesz ze go wogole masz.

Jest zrobiony a lekkiego drewna, polakierowanego kilkukrotnie, wiec nawet lezenie w wodzie mu nie powinno zaszkodzic. Mojemu nie szkodzi.

Mniej poręczny ? Nie spotkalem sie z bardziej porecznym wynalazkiem wlasnie niz drewniany Salix.

Bardzo zle wspominam jednak aluminiowe wynalazki f-my Pama.

Patent z wyciagajaca sie z rekkojesci gumka, grozi przy byle zaczepieniu siatki o krzaki, nawet wstrzasem mozgu - jesli trafi odpowiednio:]

Dluzsze uzytkowanie tejze gumki, spowoduje calowite wyciagniecie i potem radosnie podbierak majta miast na wysokosci lokcia- pod kolanami
butch69
Posty: 282
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Jacek
nazwisko: Mstowski
Lokalizacja: Londyn

Post autor: butch69 »

Ten Wychwood ma rękojeść z korka portugalskiego. A co do noszenia na plecach to tak średnio u mnie z tym będzie bo zawsze mam tam plecak z aparatem :) a bez aparatu nigdzie się nie ruszam. Plecak na aparat jest dość duży bo mieści się tam mój aparat + 2 obiektywy + kijek + kręciołek + zapasowa szpula + żarcie + pudełko z muchami + kilka szpul z żyłką i jeszcze jest miejsce na jakąś kurtkę przeciwdeszczową :)
Marek Kowalski
Posty: 1502
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Marek
nazwisko: Kowalski
Lokalizacja: Krakow

Post autor: Marek Kowalski »

</span><table width="90%" cellspacing="1" cellpadding="3" border="0" align="center"><tr> <td><span class="genmed"><b>tijo napisał:</b></span></td> </tr> <tr> <td class="quote"></span><table width="90%" cellspacing="1" cellpadding="3" border="0" align="center"><tr> <td><span class="genmed"><b>Jędrek napisał:</b></span></td> </tr> <tr> <td class="quote">Drewniany niby lepiej wygląda, ale...

jest ciężki i w moim mniemaniu mniej poręczny.

Kup ten pierwszy - nie podejdzie pod lakierem wodą, się nie rozeschnie, nie popęka itp.</td> </tr></table><span class="postbody">



Drewniany - zawsze lepiej wyglada Obrazek

Cięzki? nosisz na pleckach na magnesiku, nie czujesz ze go wogole masz.

Jest zrobiony a lekkiego drewna, polakierowanego kilkukrotnie, wiec nawet lezenie w wodzie mu nie powinno zaszkodzic. Mojemu nie szkodzi.

Mniej poręczny ? Nie spotkalem sie z bardziej porecznym wynalazkiem wlasnie niz drewniany Salix.

Bardzo zle wspominam jednak aluminiowe wynalazki f-my Pama.

Patent z wyciagajaca sie z rekkojesci gumka, grozi przy byle zaczepieniu siatki o krzaki, nawet wstrzasem mozgu - jesli trafi odpowiednio:]

Dluzsze uzytkowanie tejze gumki, spowoduje calowite wyciagniecie i potem radosnie podbierak majta miast na wysokosci lokcia- pod kolanami</td> </tr></table><span class="postbody">

Zgadza sie, nigdy w zyciu patentow z gumka wyciagana z rekojesci, wogole z zadna gumka. Masz do wyboru - albo guza albo siniaki na zebrach.
michalm
Posty: 292
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Michał
nazwisko: Mieczyński
Lokalizacja: Zagłębie

Post autor: michalm »

Ja kupiłem magnetyczny uchwyt którego połówki połączone są sznurkiem.

Czasem gdzieś zaczepię, ale nic mi nie odbija :)
PawelZ
Posty: 45
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Paweł
nazwisko: Zawadzillo
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Post autor: PawelZ »

</span><table width="90%" cellspacing="1" cellpadding="3" border="0" align="center"><tr> <td><span class="genmed"><b>michalm napisał:</b></span></td> </tr> <tr> <td class="quote">...Czasem gdzieś zaczepię, ale nic mi nie odbija :)</td> </tr></table><span class="postbody">

Taki tekst wyrwany z kontekstu niezle brzmi :twisted:
michalm
Posty: 292
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Michał
nazwisko: Mieczyński
Lokalizacja: Zagłębie

Post autor: michalm »

Każdego czasem muza znienacka w potylicę zajedzie i takie zgrabne tekściki powstają.

:)
Sławo

Post autor: Sławo »

Ja lubię drewno i wbrew pozorom drewno nie rozsycha się bo wszytko zdąży wyschnąć na plecach :D
Pawel P
Posty: 36
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Paweł
nazwisko: Pilch

Post autor: Pawel P »

Nosząc plecak, będziesz musiał pokombinować z miejscem przyczepienia magnesu, tak, żeby odpięty podbierak móc zapiąć z powrotem jedną ręką. Z gumą nie ma tych problemów bo po prostu podbierak sam wróci na swoje miejsce. Minusem gumy jest to, że nigdy nie wiesz kiedy ten podbierak cię zaatakuje :D . Poza wszystkim drewniany podbierak to atrybut muszkarza...

Jest elegancki i estetyczny.
butch69
Posty: 282
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Jacek
nazwisko: Mstowski
Lokalizacja: Londyn

Post autor: butch69 »

Mi bardziej zależy żeby siatka była jak najbardziej miła dla ryb :) Oczywiście estetyka też jest brana pod uwagę.
michalm
Posty: 292
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Michał
nazwisko: Mieczyński
Lokalizacja: Zagłębie

Post autor: michalm »

Nie mam problemu z plecakiem.

Magnes od podbieraka jest na tyle wysoko, że podbierak leży na plecaku.
Gość

Post autor: Gość »

Ja mam uchwyt do podbieraka, przyszyty w kamizelce pod lewa pacha Miejsce w sam raz , latwy dostep no i nie ryzykuje oberwania podbierakiem w glowe jak narazie podbierak mam z guma Ale musze cos nowego sobie kupic
ODPOWIEDZ