Prosty uchwyt do suszarki / wrappera poszukiwany

Zbuduj swój kijek. Co ? Jak ? Czym? Tutaj ...
ODPOWIEDZ
Michał Lisiecki
Posty: 216
Rejestracja: wtorek, 21 kwie 2015, 19:43
imię: Michał
nazwisko: Lisiecki
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Prosty uchwyt do suszarki / wrappera poszukiwany

Post autor: Michał Lisiecki »

Chciałbym sobie na początek zrobić coś w co nie musiałbym dużo inwestować. Wiem, że można kupić gotowe (CRB, ATC) ale w cenie samego uchwytu myślę zamknąć się z całością. Napęd z wkrętarki wraz z futerkiem jest w planie i teraz do tego jakiś uchwyt do złapania blanku z uchwytem kołowrotka i bez (w planie jest szlifowanie rękojeści wedle upodobania). Może komplikuję sprawę i coś prostszego podpowiecie?

Pzdr.
Michał
WujTom
Posty: 3225
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Tomasz
nazwisko: Bogdanowicz
Lokalizacja: 3-City
Kontakt:

Re: Prosty uchwyt do suszarki / wrappera poszukiwany

Post autor: WujTom »

Po pierwsze silnik do tzw kryształowej kuli. Wiesz, lata 80, lokal typu "dansing" i taka obklejona kawałkami lustra kula pod sufitem. Bywają na Allegro. A reszta to juz wedle uznania i umiejętności.
Temat zresztą juz na forum zagościł kiedyś.

Edit:
Aaaaa, ty chcesz kije zbroić? A to sie nie znam. Sergiusza pytaj, choć to pewno wiedza tajemna.....
Sorry, myślałem, ze suszarka to much. Epoksydowe główki itd.... Choć pewno napęd ma podobne wymagania.
Z każdym dniem rośnie liczba ludzi, którzy mogą pocałować mnie w dupę.....
----------------------------------------------
(...) We suggest using a skagit head of around 720grains with this rod, but please be aware in accordance to the new EU FlyFishing safety directive, we heavily recommend the use of steel-capped wading boots, protective goggles, and a safety helmet when using skagit heads of this weight!
Michał Lisiecki
Posty: 216
Rejestracja: wtorek, 21 kwie 2015, 19:43
imię: Michał
nazwisko: Lisiecki
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Re: Prosty uchwyt do suszarki / wrappera poszukiwany

Post autor: Michał Lisiecki »

Z napędem to raczej nie będzie problemów, problem właśnie jest z uchwytem jakimś niedużym, samocentrującym. Fachowcy to chyba raczej tokarek używają. Jest trochę patentów na necie ale nie wiadomo jak się sprawdzają w praktyce.

p.s. po klej/lakier UV do much to do Ciebie pisać czy nie ten adres?
ODPOWIEDZ