MM Maja - wyniki

Moderator: Paweł Ziętecki

ODPOWIEDZ
Administracja
Posty: 140
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię:
nazwisko:

MM Maja - wyniki

Post autor: Administracja »

Witamy Serdecznie

Miss Maja została ... mucha nr 3 - 19 pkt – Kuba Chruszczewski

Obrazek

Kolejne miejsca zajmują :

********
Obrazek

mucha nr 1 - pkt 18 – Cygant

************

Obrazek

mucha nr 2 – pkt 17 – Tijo


*************


Zwycięzcy gratulujemy , a wszystkim uczestnikom głosującym i wykonującym muchy dziękujemy za udział i zapraszamy do kolejnej edycji konkursu Muchy Miesiąca.


Pozdrawiam Forumowiczów
P.
Dziękujemy za uwagę
Pozdrawiamy
Ekipa...
czoklet
Posty: 106
Rejestracja: sobota, 6 mar 2010, 20:08
imię: Tomasz
nazwisko: Nowogrodzki
Lokalizacja: Lublin

Re: MM Maja - wyniki

Post autor: czoklet »

Gratulacje dla zwycięzcy i uczestników - temat był dość trudny, niewiele tego rodzaju much się robi (przynajmniej ja ich nie robię ;-)), tak więc wyrazy uznania za chęć i odwagę zmierzenia się z tematem :prayer: :vinko:
cygant
Posty: 5652
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:15
imię: Tomek
nazwisko: Cygan
Lokalizacja: Świątniki Górne /k Krakowa
Kontakt:

Re: MM Maja - wyniki

Post autor: cygant »

Gratulacje .... Powierzchniowe maszkarony są fajne, powiem więcej....zamierzam na te piankowce w lecie połowić. :) Szkoda, że rtylko 3 muszki, ale dzięki temu jestem na pudle :D
"A taka to była spokojna okolica. Nawet skrzaty z rzadka jeno szczały tu babom do mleka. ..."
potokowiec81
Posty: 170
Rejestracja: piątek, 12 mar 2010, 17:32
imię: Tomek
nazwisko: Ceglarek
Lokalizacja: Pajęczno

Re: MM Maja - wyniki

Post autor: potokowiec81 »

Gratulacje dla wszystkich (aż trzech :wink: )uczestników.Interesujące muszki
fly fishing
ObrazekObrazek
Paweł Ziętecki
Posty: 1646
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Paweł
nazwisko: Ziętecki

Re: MM Maja - wyniki

Post autor: Paweł Ziętecki »

Różnice punktowe były znikome. Wyrazy szacunku dla naszych trzech Kolegów, którzy odpowiedzieli na wyzwanie.

Każdemu, kogo lubię :P , życzę, aby kiedyś miał okazję połowić na muchy w stylu czernobyl ant. Niezapomniane wrażenia. Niestety, u nas szanse marne.
Łowię na takie muchy cztery lata z rzędu i jestem pod wrażeniem. Gdy w wodzie siedzą porządne, agresywne ryby - mucha pokazuje, co jest warta.
W Mongolii do much na hakach 4/0 wychodziły mi lipienie. Takie 45-50. Lepsza była mniesza mucha, np. na haku #2 z wystającą dupką, ale i do tajmieniowych lipienie szły. A gdy sobie wyobrazimy walącego w taka muchę steelheada? Albo tajmienia żrącego muchę Tijo prowadzoną na pływającym sznurze szrpnięciami , na granicy woda - powierzchnia? Życie jest piękne. :P :vinko:
Paweł
cygant
Posty: 5652
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:15
imię: Tomek
nazwisko: Cygan
Lokalizacja: Świątniki Górne /k Krakowa
Kontakt:

Re: MM Maja - wyniki

Post autor: cygant »

Mam zawiązane pare mrów w rozmiarach odpowiadających naszym rybom :) , sprawdzimy. Wszak niedługo lato, koniki polne itp.
"A taka to była spokojna okolica. Nawet skrzaty z rzadka jeno szczały tu babom do mleka. ..."
dipper
Posty: 379
Rejestracja: poniedziałek, 20 wrz 2010, 23:11
imię: Irek
nazwisko: Buczko
Lokalizacja: Lubaczów

Re: MM Maja - wyniki

Post autor: dipper »

Gratulacje dla zwycięscy :uklon:
Chyba za rzadko używa się u nas takich powierzchniowych stworów. Kilka razy zdarzyło mi się złowić szczupaka na wobler który dopiero co wypłynął na powierzchnię wody i leżał nieruchomo. Raz nawet spory pstrąg walnął w spływający pod krzaki woblerek, więc chyba warto próbować wszelkiej maści powierzchniowe muchy, które dużo lepiej pracują na powierzchni niż twarde spinningowe przynęty.
ODPOWIEDZ