Bench ?

Zbuduj swój kijek. Co ? Jak ? Czym? Tutaj ...
Jacek Lurka
Posty: 1582
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Jacek Jabba
nazwisko: Glassbreaker
Lokalizacja: Maków Podh./Brodnica

Re: Odp: Bench ?

Post autor: Jacek Lurka »

Z tego co widzę jest to lity dąb. Jeżeli ktoś znajdzie w cenie ok 5 tyś bardzo dobrej jakości klejonke dębową w tej ilości + robocizna i akcesoria to zostanę jego dealerem i na zachodzie będę sprzedawał

Z Tatlaka coś tam piszę więc jest jak jest
Jacek
Pozdrawiam
Jacek
WujTom
Posty: 3225
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Tomasz
nazwisko: Bogdanowicz
Lokalizacja: 3-City
Kontakt:

Re: Bench ?

Post autor: WujTom »

Kacper.K pisze:Prezentuje się super, ale układ powinien być moim zdaniem trochę inny. Żeby sięgnąć po coś do szuflady trzeba wstać. Szuflady w miejsce półek, a te na górę i problem rozwiązany.
A nie koniecznie - nie trzeba go otwierać na maxa, a wówczas szuflady są w zasięgu ręki. Wiadomo, że towar używany rzadziej dałoby się do najwyższych szuflad, bo niższe osoby bez wstawania na pewno nie sięgną. Pytanie, czy szufladki można całkiem wyciągać, czy tylko wysuwać. A może wysuwają sie na maxa i jeszcze tak pod skosem opadają, co ułatwia przegląd zawartości.... Tak czy inaczej wolę nawet wstać, niż sie schylać. Kiedyś to zrozumiesz ;-)
Z każdym dniem rośnie liczba ludzi, którzy mogą pocałować mnie w dupę.....
----------------------------------------------
(...) We suggest using a skagit head of around 720grains with this rod, but please be aware in accordance to the new EU FlyFishing safety directive, we heavily recommend the use of steel-capped wading boots, protective goggles, and a safety helmet when using skagit heads of this weight!
Kacper.K
Posty: 710
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Kacper
nazwisko: Kwiek
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Bench ?

Post autor: Kacper.K »

Jasne ;)
Ja należę do takich osób, które siadając do imadła mają taki ogólny zamysł co chcą ukręcić, a dopiero jak dowiązuję kolejne materiały myślę o tym co będzie następne, więc musiałbym wstawać co chwilę :D.
W takim razie układ szufladek na środku drzwiczek byłby chyba najlepszy, bo ani wstawać ani schylać się nie trzeba.
W każdym bądź razie na pewno bym nie narzekał jakbym coś takiego dostał w prezencie, nawet z szufladami u góry :lol: :faja:
Kacper.K
Posty: 710
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Kacper
nazwisko: Kwiek
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: Bench ?

Post autor: Kacper.K »

Na fb ostatnio odnalazłem stronę z tego typu rozwiązaniami : https://www.facebook.com/flytyingrooms/photos_stream" onclick="window.open(this.href);return false;
Kilka niezłych projektów.
panther
Posty: 1290
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Tomasz
nazwisko: Kubista
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Bench ?

Post autor: panther »

Kacper proste rozwiązania są najlepsze :wink:
fotka mojego podręcznego podwórka,szerokość 185cm,czyli siedząc pośrodku masz wszystko pod ręką
Obrazek
tijo
Posty: 2695
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:15
imię: Tomasz
nazwisko: Zawiliński
Lokalizacja: Wieluń

Re: Bench ?

Post autor: tijo »

Jak czysto i schludnie, gdzie schowałeś bałagan?
Biblioteki ze wzgledow finansowych niedlugo beda wymieniane jednym tchem z mamutami.


„To straszna ignorancja dziennikarzy, ponieważ PKB nie spadło, ale ma niższe tempo wzrostu”.
panther
Posty: 1290
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:16
imię: Tomasz
nazwisko: Kubista
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Bench ?

Post autor: panther »

tijo pisze:Jak czysto i schludnie, gdzie schowałeś bałagan?
na górę,po bokach i pod spodem :lol:
cygant
Posty: 5652
Rejestracja: piątek, 29 sty 2010, 22:15
imię: Tomek
nazwisko: Cygan
Lokalizacja: Świątniki Górne /k Krakowa
Kontakt:

Re: Bench ?

Post autor: cygant »

Ordnung muss sein. ;)
"A taka to była spokojna okolica. Nawet skrzaty z rzadka jeno szczały tu babom do mleka. ..."
ODPOWIEDZ